Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Тролейбус на Велику Балку

Пропоную запустити тролейбус з автономним ходом на район Велика Балка, таким чином як номер 5 або 7. Чому більшість маршрутів пускають на район Жадова і Попова? Тому підтримайте мою пропозицію.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянувши не підтриману електронну петицію щодо тролейбуса на Велику Балку, повідомляємо наступне.
Враховуючи те, що електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів у термін, який визначено Статутом територіальної громади міста Кропивницького, затвердженим рішенням міської ради від 31.01.2019 року
№ 2303, та відповідно до положень статті 231 Закону України «Про звернення громадян», електронну петицію розглянуто як звернення громадян.
Транспортне обслуговування мешканців мікрорайону Велика Балка здійснюється у відповідності до мережі міських автобусних маршрутів, яку було затверджено рішенням Виконавчого комітету міської ради від
08.11.2012 року № 942 (зі змінами). Відповідно до цієї мережі передбачені автобусні маршрути № 118, № 119, які працюють у звичайному режимі руху, а також маршрут № 4, який працює в режимі руху «маршрутне таксі». Слід зазначити, що вищезазначена мережа розроблена з урахуванням необхідності максимального виключення дублювання маршрутів, а також для можливості пасажирів відвідати всі соціально-необхідні заклади та об’єкти міста.
Враховуючи вищевикладене, додаткове впровадження електротранспорту для покращення транспортного обслуговування мешканців вищезазначеного мікрорайону, враховуючи його вартість та технічні можливості на даний час, є неможливим.
У разі виникнення питань щодо роботи міського пасажирського транспорту, рекомендуємо звертатись до Управління транспорту та зв’язку Кропивницької міської ради за телефоном: 35 83 14.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 12 червня петицію підписали 181 особа з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кохан Дмитро Андрійович

Дата створення:

4 січня 2022 р.