Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 254 громади!

Светофоры на улице бобрынецький шлях

Прошу поставить светофоры по улице бобрынецький шлях. Надоели летающие фуры и машины которые не уступают дорогу даже на пешеходном переходе. Перейти дорогу нереально. Просим установить светофоры от магазина «Чайка» и в сторону посёлка горного

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 28 січня петицію підписали 87 осіб з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Шевчук Марія Юріївна

Початок збору підписів:

12 січня 2022 р.

До кінця збору підписів залишилось: