Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 259 громад!

Відмінити заборону на продаж алкоголю...

Відмінити антикоституційне рішення мера про заборону на продажу алкоголю в м.КРОПИВНИЦЬКИЙ... В такий тяжкий, стресовий час мер замість того, щоб займатися обороною міста, вирішив вдарити по торгівлі і підприємцям, які і та ледве виживають і заборонити продаж алкоголю в місті... А ви людей Спитали Андрій Павлович?!!! Як щось зробити для громадян, так у вас немає часу і бажання... Транспорт працю з перебоями, в квартирах холодно, місто брудно і занедбана... Зате мера цікавить заборона продажу алкоголю? ЩОБ ЛЮДИ ПИЛИ І ТРУЇЛИСЬ контрафактом та різними "антизамерзайками"!!!! ВИ НЕ МАЄТЕ ПРАВА!!! ЗАЙМАЙТЕСЬ КРАЩЕ МІСТОМ! А КОМУ І СКІЛЬКИ ПИТИ ЦЕ НЕ ВАШІ ПОВНОВАЖЕННЯ АНДРІЮ ПАВЛОВИЧ!!!! Майте совість, якщо вона у Вас є...

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Департаментом з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради (далі — Департамент) не підтриману електронну петицію щодо відміни заборони на продаж алкоголю розглянуто.
Враховуючи те, що електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів у термін, який визначено Статутом територіальної громади міста Кропивницького, затвердженим рішенням міської ради від 31.01.2019 р. № 2303, та відповідно до норм статті 23¹ Закону України "Про звернення громадян" зазначену електронну петицію розглянуто як звернення громадян.
З порушеного питання повідомляємо наступне.
Розпорядженням начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 21.03.2022 р. № 165-р "Про визнання розпоряджень начальника обласної військової адміністрації з питань торгівлі алкогольними напоями такими, що втратили чинність" скасовано заборону на продаж алкогольних напоїв.
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Станом на 19 серпня петицію підписали 5 осіб з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Горобец Софія Анатоліївна

Дата створення:

27 лютого 2022 р.