Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 266 громад!

Дозволити рух громадського транспорту під час тривоги

Прошу органи місцевого самоврядування дозволити рух комунального транспорту під час повітряної тривоги. Для багатьох мешканців міста, комунальний транспорт є єдиним варіантом для переміщення містом. Особливо критично це питання для мешканців селища Нового. Хочу звернути увагу на 28 квітня, коли тривога розпочалась о 18:23 , а закінчилась о 21:18
Безліч мешканців селища провели 3 години на зупинках , після відбою тривоги автобус не мав можливості вмістити всіх пасажирів! І це за 40 хвилин до комендантскої години. Таксі на селище коштує величезних грошей, більшість населення не має можливості оплачувати проїзд додому на таксі. Важко навіть уявити якщо би повітряна тривога тривала і після початку комендантської години. Така ж сама ситуація і зранку, коли багатьом людям необхідно добиратися на роботу, особливо зараз можливість працювати є критичною для багатьох сімей. З огляду на все вище сказане, благаю вирішити питання з рухом комунального транспорту під час тривоги. Як один із варіантів пропоную наступне: зупиняти рух транспорту на момент оголошення тривоги, і пропонувати всім бажаючим пройти до укриття, тих пасажирів хто не бажає пройти до укриття - продовжити транспортувати згідно маршруту.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянувши не підтриману електронну петицію з проханням дозволити рух громадського транспорту під час повітряної тривоги, повідомляємо наступне.
Враховуючи те, що електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів у термін, який визначено Статутом територіальної громади міста Кропивницького, затвердженим рішенням Міської ради міста Кропивницького від 31 січня 2019 року № 2303, та відповідно до норм статті 231 Закону України «Про звернення громадян», електронну петицію розглянуто як звернення громадян.
Для забезпечення безперервного технологічного процесу і роботи об’єктів критичної інфраструктури міста, враховуючи відсутність нормативного врегулювання порядку роботи громадського транспорту на період запровадження повітряної тривоги та надходження численних звернень громадян, під час повітряної тривоги громадський транспорт не припиняє роботу та працює в штатному режимі.
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 5 грудня петицію підписали 179 осіб з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Стреленко Павло Сергійович

Дата створення:

30 квітня 2022 р.