Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

ВСТАНОВИТИ НОВОРІЧНУ ЯЛИНКУ НА ПЛОЩІ ГЕРОЇВ МАЙДАНУ!!!

Невже керівники міста і керівник відділу "культури" міста пані Анна Назарець не розуміють, що простим людям і дітям міста, необхідні хоть якісь позитивні емоції, а не тільки негатив, відключення світла і ріст цін... Встановлення старої, минулорічної ялинки і ілюмінації не потребує значних витрат і часу... Не треба економити на людях і красти у людей і дітей хоч якесь свято і позитивні емоції.... Керівники міста краще б проявляли ініціативу в боротьбі з захмарним рістом цін на продукти, поганими дорогами, холодними батареями в квартирах простих людей, від цього буде більше толку, а не в тому щоб економити на дітях нашого міста і красти у дітей свято!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянувши електронну петицію щодо встановлення новорічної ялинки на площі Героїв Майдану, повідомляємо наступне.
Враховуючи те, що електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів у термін, який визначено Статутом територіальної громади міста Кропивницького, затвердженим рішенням міської ради від 31 січня 2019 року № 2303, та відповідно до норм статті 23 Закону України «Про звернення громадян», електронну петицію розглянуто як звернення громадян.
На початку січня 2022 року головна новорічна ялинка зазнала пошкоджень, а саме від сильного вітру було зруйновано стовбур ялинки в трьох місцях. Одночасно повідомляємо, що новорічна ялинка використовувалась майже 13 років і дійшла кінцевого терміну своєї експлуатації.
У грудні 2022 року, минулорічна світлодіодна ілюмінація та фотозони були встановлені на площі перед міською радою та прикрашено живі ялинки, що створило святкову атмосферу для дітлахів та горожан нашого міста. Окрім того, на площі Героїв Майдану було встановлено 12 живих ялинок, які прикрасили внутрішньопереміщені особи, волонтери, діти творчих колективів, громадськість міста та усі охочі городяни.
Також керівництвом управління культури і туризму було облаштовано святкову Резиденцію Святого Миколая, яка працювала з 15 по 19 грудня 2022 року, куди завітало близько 1200 дітлахів і отримали солодкі подарунки.
Таким чином, виходячи із реалій сьогодення, керівництвом міста та управління культури і туризму було докладено максимальних зусиль, аби створити для наших жителів міста святкову атмосферу.
Дякуємо за небайдужість до життєдіяльності Кропивницького та активну позицію.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 22 лютого петицію підписали 20 осіб з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Скрипник Михайло Анатолійович

Дата створення:

18 листопада 2022 р.