Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Висловлення подяки та відзначення начальника управління освіти Кропивницької міської ради Лариси Костенко

Ми, люди, які більш за всіх постраждали від агресії Росії, Ми - люди домівки яких вщент зруйновано російською армією, Ми – люди, які вимушені були втікати від війни, Ми – люди, які знайшли прихисток у Кропивницькому.
Дуже хочеться, щоб нас почули, щоб про наші вимушені митарства прочитали ті, хто про це нічого не знає, не чує і не хоче бачити.
Наша історія така:
Ми, як і всі українці, прокинулись вранці 24 лютого 2022 року у своїх домівках від жахаючої новини «…Війна!!!...». Як і більшість наших громадян ми не вірили, не хотіли вірить, що у сьогоденні може статися таке лихо, така трагедія. Ми всі чекали, чого…. Як і всі Ви, що війна омине наш дім, але ні… місто Маріуполь, Слав’янськ і ті маленькі міста і містечка на сході України, про які ви навіть і не чули, були вщент зруйновані війною. Ми вимушені були покинути домівки, взявши із собою лише дітей, рідних, і вцілілі документи, і просто тікати куди очі глядять.
Багато днів в дорозі, хто на власному авто, хто з сусідами, хто з волонтерами, хто як зміг, але ми їхали, і в дорозі нас скерували до вашого міста.
Вночі, під зливою, під виття сирен, з блокпостів на в’їзді у Кропивницький, ми прибули до школи № 26, де нас зустріли дуже привітні та співчуваючі люди, нам було надано першу медичну допомогу, гаряче харчування та елементарний туалет та гаряча вода, якої деякі з нас не бачили понад місяць.
Люди, які нас зустрічали, як ми дізналися пізніше – педагоги та працівники шкіл Вашого міста, і з ними була дуже приємна і чемна жінка, яка після передиху, направляла нас на ночівлю до садочків.
Через декілька діб, ми були здивовані, що та приємна пані – Лариса Костенко, начальник управління освіти міста.
Вже понад пів року ми проживаємо у Вашому місті, наші діти ходять до шкіл та садочків, ми знайшли роботу, хто пішов захищати Батьківщину на фронт, дехто вже встиг народити дитя. Сьогодні ми мешканці соціальних гуртожитків, які відкрито у Вашому місті. Як ми знаємо, відкриття і функціонування цих гуртожитків є виключною заслугою Костенко Л.Д.
Щодо закладів освіти Вашого міста, то повірте, нам є з чим порівнювати. У Вашому місті з чим все добре.
Ми постійно отримуємо допомогу від працівників шкіл та садочків, волонтерів, і за це їм всім велика дяка.
Ми люди різних професій, різного віку та різного соціального статусу, але ми всі протягом даного часу бачили навколо себе лише допомогу, розуміння та бажання якось скрасити біль втрати свого дому.
Дивно читати соціальні мережі, в яких шириться критика на керівництво освітою, а саме на Ларису Давидівну. Тому, що поганий керівник ніколи не зможе згрупувати таку кількість працівників навколо себе, які будуть працювати цілодобово, при любих умовах.
Хочеться сказати Вам, мешканці Кропивницького, схаменіться, не забувайте, що сьогодні в нашій країні ВІЙНА, яка руйнує домівки, забирає життя, робить дітей сиротами а їх батьків безхатьками.
Владо міста Кропивницького, не ігноруйте нашої петиції, зверніть увагу на Вашу колегу, Костенко Ларису Давидівну. Чиновників без недоліків не буває, бо не помиляються лише ті, хто нічого не робить. Всі живі люди.
Не допустіть цих ганебних висловлювань на її адресу, та оцініть належно її роботу.
Дуже сподіваємось, що всі колеги Лариси Давидівни, вся педагогічна спільнота Кропивницького, встане і розповість купці незадоволених людей, які сидять з ранку до ночі з комп’ютером і пише в соціальні мережі ту гидоту, хто такі педагоги Кропивницького, які вони, і що вони роблять для наближення ПЕРЕМОГИ!!!!!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На електронну петицію від 02.02.2023 щодо висловлення подяки та відзначення начальника управління освіти Кропивницької міської ради Лариси Костенко повідомляємо наступне.
На виконання статті 231 Закону України «Про звернення громадян», відповідно до рішення міської ради від 29.03.2016 № 142 «Про електронну петицію, адресовану Кіровоградській міській раді, її виконавчому комітету» (з урахуванням змін) 14.02.2023 на засіданні постійної комісії Кропивницької міської ради з питань охорони здоров'я, освіти, соціальної політики, культури та спорту розпочато розгляд вказаної петиції.
В зв’язку з необхідністю більш детального вивчення інформації, викладеної в електронній петиції, оголошено перерву в роботі постійної комісії.
Про остаточний результат розгляду електронної петиції постійною комісією міської ради з питань охорони здоров'я, освіти, соціальної політики, культури та спорту буде повідомлено додатково.

В доповнення до раніше наданої відповіді від 14.02.2023 № Ко-1313/13-п на електронну петицію щодо висловлення подяки та відзначення начальника управління освіти Кропивницької міської ради Лариси Костенко, повідомляємо наступне.
20.02.2023 на засіданні постійної комісії Кропивницької міської ради з питань охорони здоров'я, освіти, соціальної політики, культури та спорту було продовжено розгляд електронної петиції, розпочатого 14 лютого.
Під час розгляду петиції була заслухана інформація начальника управління персоналу Кропивницької міської ради Магер Н.І., яка повідомила присутнім, що подяки та нагородження в міській раді готуються відповідно до подання керівника, якому підпорядковане дане управління та зазначила, що на даний час до управління персоналу міської ради подання щодо висловлення подяки та відзначення роботи начальника управління освіти Кропивницької міської ради Костенко Л.Д. не надходило.
У результаті розгляду інформацію профільного керівника взято до відома, електронну петицію не підтримано.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію та небайдужість.
Додаток до рішення

Категорія

ОСВІТА

Петицію підписали 486 осіб з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Матущенко Дмитро Юрійович

Початок збору підписів:

25 січня 2023 р.

Відповідь дана:

14 лютого 2023 р.