Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 285 громад!

Встановити світлофор на перехресті вул. Яновского і вул. Садова. Багато містян відвідує парк Перемоги, а потім стоять у заторах на цьому перехресті. Для пішоходів дуже складне перехрестя доя переходу.

Зараз у місті з кожним днем з’являється все більше і більше автомобілів, тому треба переглянути встановлення нових сигналів регулювання на дорогах. Так як зараз спростили сполучення з районом арнаутова, а також відновили паркову зону, то збільшився трафік авто у цьому напрямку. Багато містян відвідує парк Перемоги, а потім стоять у заторах на перехресті вул. Яновского і Садова. Для пішоходів дуже складне перехрестя для переходу, мало водіїв пропускають.
Пішохідний перехід знаходиться одразу за поворотом, тому видимість для водія погана. Для дітей взагалі дуже ризиково переходити це перехрестя, іноді діти перебігають дорогу, що може призвести до утворення аварійних ситуацій.
Встановлення світлофору на цьому перехресті усуне всі незручності як для водіїв так і пішоходів! Дякую за увагу і підтримку у голосуванні!

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 1 квітня петицію підписали 44 особи з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Чумак Юлія Андріївна

Початок збору підписів:

14 березня 2023 р.

До кінця збору підписів залишилось: