Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Будівництво модульного укриття у Фортечній гімназії Кропивницької міської ради

Будівництво укриття для дітей на території школи №17, так як воно відсутнє . Діти з початку опалювального сезону не відвідують навчальний заклад. 3. Модульні укриття,розвинуті і працюють по всій Україні, йде облаштування садків і шкіл сусідніх областей та громад.(Полтавська обл.,село Маячка , (Дмитро Лунін), Кременчук (Малецький Віталій), Очаків Миколаївська обл., Одеса парки,сквери та дитячі майданчики, Хмельницький виділили з міського бюджету 100млн для облаштування і будівництва модульних укритів) вже пора переймати досвід від керівництва інших областей. Будуються згідно всіх стандартів на законодавчому рівні.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На електронну петицію від 16.05.2023 щодо будівництва модульного укриття на території комунального закладу «Фортечна гімназія Кропивницької міської ради» (колишня НВО № 17) повідомляємо наступне.
На виконання статті 231 Закону України «Про звернення громадян», відповідно до Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Кропивницькій міській раді, її виконавчому комітету, затвердженого рішенням міської ради від 29.03.2016 № 142 (з урахуванням змін), дана петиція розглянута 23.05.2023 на засіданні постійної комісії Кропивницької міської ради з питань охорони здоров'я, освіти, соціальної політики, культури та спорту.
Під час розгляду електронної петиції була заслухана інформація начальника управління освіти Кропивницької міської ради Л.Костенко та начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кропивницької міської ради С.Коваленка.
За результатами розгляду постійна комісія прийняла рішення підтримати пропозицію управління освіти міської ради щодо запланованого капітального ремонту в підвальному приміщенні санаторного дошкільного навчального закладу № 65 «Лукомор’я», що дасть можливість використовувати його у якості найпростішого укриття для учнів і працівників комунального закладу «Фортечна гімназія Кропивницької міської ради».
Враховуючи вищевикладене, підняте питання перебуватиме в компетенції, на виконанні та контролі управління освіти Кропивницької міської ради.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію та небайдужість.28.06.2023
№3832/37-п
Альоні ШИРОКІЙ

shyroka96@gmail.com

Про розгляд електронної петиції

В доповнення до електронної петиції від 16 травня 2023 року щодо будівництва модульного укриття на території комунального закладу «Фортечна гімназія Кропивницької міської ради» повідомляємо наступне.
На виконання статті 231 Закону України «Про звернення громадян», відповідно до порядку розгляду електронної петиції, адресованої Кропивницькій міській раді, її виконавчому комітету, затвердженого рішенням міської ради від 29 березня 2023 року № 142 (з урахуванням змін), дана петиція розглянута на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, соціальної політики, культури та спорту Кропивницької міської ради 23 травня 2023 року (протокол № 28).
За результатами обговорення комісія підтримала пропозицію управління освіти міської ради щодо виконання капітального ремонту в підвальному приміщенні санаторного дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 65 «Лукомор’я», що дасть можливість використовувати його у якості найпростішого укриття для 300 учасників освітнього процесу Фортечної гімназії.
Станом на 28 червня 2023 року триває процес підготовки до початку капітального ремонту та отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт.Секретар міської ради Олег КОЛЮКА

Андрій Ткаченко 35 83 49
Додаток до рішення

Категорія

ОСВІТА

Петицію підписали 456 осіб з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Широка Альона Сергіївна

Початок збору підписів:

5 квітня 2023 р.

Відповідь дана:

25 травня 2023 р.