Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Ремонт доріг у Кропивницькому

Шановний голово Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрію Райковичу, спільнота автомобілістів міста Кропивницький просить вас розглянути питання щодо невідкладного "ямкового" ремонту доріг.

Це в першу чергу стосується вулиць Героїв-рятувальників, Аерофлотської, Виставкової, Севастопольської, Гоголя, Кільцевої, Університетського проспекту та ін.

Приділити увагу кожному проблемному місцю

Через серйозне пошкодження дорожнього покриття, пересування цими маршрутами завдає серйозної шкоди автомобілям.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На електронну петицію від 15.05.2023 щодо ремонту доріг у м. Кропивницькому повідомляємо наступне.
На виконання статті 231 Закону України «Про звернення громадян», відповідно до Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Кропивницькій міській раді, її виконавчому комітету, затвердженого рішенням міської ради від 29.03.2016 № 142 (з урахуванням змін), 22.05.2023 петицію розглянуто на засіданні постійної комісії Кропивницької міської ради з питань житлово-комунального господарства та транспорту.
Під час розгляду електронної петиції щодо невідкладного ямкового ремонту доріг по вулицях Героїв-рятувальників, Олега Паршутіна (Аерофлотській), Виставковій, Севастопольській, Гоголя, Кільцевій, по проспекту Університетському та інше була заслухана інформація начальника Головного управління житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради В.Кухаренка.
У результаті розгляду електронну петицію підтримано як таку, що порушує суспільно значущі питання, направлені на покращення благоустрою та розвитку міста Кропивницького.
Враховуючи вищевикладене, підняте в петиції питання перебуватиме в компетенції, на виконанні та контролі Головного управління житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію та небайдужість.
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 454 особи з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Фролов Богдан Вадимович

Початок збору підписів:

10 квітня 2023 р.

Відповідь дана:

25 травня 2023 р.