Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Фото-відео фіксація швидкості транспорту на вул. Героїв Маріуполя

Пропонується встановити камери які будуть працювати над фото-відео фіксацією порушень швидкості на відрізку вулиці Героїв Маріуполя 80-90.

Наразі це є вʼїздом в місто і тут значно перевищують систематично ліміти швидкості транспорт різного типу, від мотоциклів до фур які виходять з міста та заходять в місто на швидкостях під 100 км на годину. Часто це спричиняє аварії.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянувши електронну петицію щодо фото-відео фіксації швидкості транспорту на вул. Героїв Маріуполя, повідомляємо наступне.
Враховуючи те, що електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів у термін, який визначено Статутом територіальної громади міста Кропивницького, затвердженим рішенням Міської ради міста Кропивницького від 31 січня 2019 року № 2303, та відповідно до норм статті 231 Закону України “Про звернення громадян”, електронну петицію розглянуто як звернення громадян.
Разом з тим зазначаємо, що пропозицій на встановлення комплексів автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху від Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області та від управління патрульної поліції в Кіровоградській області Департаменту Національної поліції до Кропивницької міської ради не надходили.
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 24 травня петицію підписали 29 осіб з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Катана Максим Олександрович

Дата створення:

10 квітня 2023 р.