Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Скорочення тривалості комендантської години

Наразі коменданська година в м. Кропивницький триває з 23.00 до 5:00, у зв'язку з переходом на літній час та з географічним положенням нашого міста, що не межує з зонами бойових дій на території України, вважаю доцільним скоротять тривалість комендантської години, а саме: з 24:00 до 04:00.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянувши Вашу електронну петицію щодо скорочення тривалості комендантської години повідомляємо наступне.
Враховуючи те, що зазначена електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів у строк, який визначено у Статуті територіальної громади міста Кропивницького, затвердженому рішенням міської ради від 31 січня 2019 року № 2303, та відповідно до норм статті 23-1 Закону України “Про звернення громадян” дану електронну петицію було розглянуто як звернення громадян.
Згідно з пунктом 5 Постанови Кабінету Міністрів від 08 липня 2020 року № 573 “Питання запровадження та здійснення деяких заходів правового режиму воєнного стану” комендантська година та встановлення спеціального режиму світломаскування запроваджується шляхом видання наказу військового командування або військовою адміністрацією.
Враховуючи вищевикладене, питання порушене у електронній петиції не відноситься до повноважень Кропивницької міської ради та її виконавчих органів.
Додаток до рішення

Категорія

ОХОРОНА ПРАВОПОРЯДКУ

Станом на 24 травня петицію підписали 201 особа з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Грабовська Крістіна Олегівна

Дата створення:

11 квітня 2023 р.