Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Впорядкування пішоходних доріжок

Вимагаємо впорядкувати пішоходні доріжкі по вулиці Героїв Рятувальників з обох сторін дороги... Людний район, обласна лікарня, кардіодиспансер, лікарня УМВС, люди не можуть пройти по пішохідним доріжкам, ями, калюжі, земля на доріжках... ТЕЦ як копало, так і кинуло ями, на доріжках... Люди, батьки з дітьми, школярі, наші пораненні бійці ВСУ не можуть дійти до лікарні, бо у нашої міської влади руки ростуть не з того місця... Чиновники бачать тільки доріжки біля своєї міської ради або з вікна службової машини.... Люди щоб пройти, йдуть по траві і грязюці... Це якийсь квест,щоб дійти до кардіології, лікарні УМВС чи в район Бєляєва... Поряд садочок, дітям і батькам неможливо пройти!!!! Унас же є якісь дорожні служби, комунальний відділ у міській раді, зверніть увагу на простих людей які не мають можливості дойти до лікарні... Шановний пане мер допоможіть будь ласка вирішити це наболіле питання!!!!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Головним управлінням житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради (далі - Головне управління) електронну петицію щодо впорядкування пішохідних доріжок по вул. Героїв-рятувальників (з обох боків) розглянуто.
Враховуючи те, що дана електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів у термін, який визначено Статутом територіальної громади міста Кропивницького, затвердженим рішенням міської ради від 31.01.2019 року № 2303, та відповідно до норм статті 23¹ Закону України «Про звернення громадян» зазначену електронну петицію розглянуто як звернення громадян.
З порушеного питання повідомляємо наступне.
Комплексною програмою розвитку житлово-комунального господарства та безпеки дорожнього руху в місті Кропивницькому на 2021-2025 роки, затвердженою рішенням Кропивницької міської ради від 02.02.2021 року № 105 (зі змінами та доповненнями), не передбачено проведення капітального ремонту тротуарного покриття по вул. Героїв-рятувальників.
Головним управлінням надано доручення КП «УНІВЕРСАЛ 2005» КМР» виконати обстеження тротуарного покриття та в межах технічної можливості виконати ремонт тротуару по вул. Героїв-рятувальників.
Стосовно проведення благоустрою в місцях проведення земляних робіт, пов’язаних з ремонтом мереж теплопостачання, повідомляємо, що Головним управлінням направлено лист до КП «Теплоенергетик» КМР» щодо вжиття заходів з даного питання.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 20 липня петицію підписали 152 особи з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Горобець Роман Васильович

Дата створення:

14 квітня 2023 р.