Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Не забороняти Українську Православну Церкву

Ми, віряни м. Кропивницького та області, просимо не заборяти діяльність Української Православної Церкви в такий складний для країни час. Ми всі бажаємо перемоги нашій країні у війні, яку розв'язала російська федерація, заради цього допомагаємо як можемо. Одні віряни воюють на фронті, інші волонтерять, приймають біженців. Кожен наближає перемогу як може.
Згідно Конституції України держава гарантує всім українським громадянам свободу совісті та віросповідання. Тому, ми віряни УПЦ, просимо не піддаватися провокаціям та недопустити міжконфесійних конфліктів. Збереження зараз міжконфесійного миру є важливим проявом поваги один до одного та запорукою нашої перемоги.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

від 22.06.2023 №Ко-4425
Лілії БЕЗЗУБОВІЙ

Bezzubova.liliya@gmail.com

Про розгляд електронної
петиції

Розглянувши Вашу електронну петицію від 26 квітня 2023 року з проханням не забороняти діяльність релігійних організацій Української Православної Церкви, повідомляємо наступне.
Враховуючи те, що зазначена електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів у строк, який визначено у Статуті територіальної громади міста Кропивницького, затвердженому рішенням міської ради від 31 січня 2019 року №2303, та відповідно до норм статті 23-1 Закону України “Про звернення громадян” дану електронну петицію було розглянуто як звернення громадян.
Відповідно до статті 19 Конституції України органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Органи місцевого самоврядування, їх посадові особи не наділені повноваженнями за власним рішенням припиняти, забороняти та/або обмежувати діяльність релігійних організацій.
Порядок припинення діяльності релігійної організації визначений статтею 16 Закону України “Про свободу совісті та релігійні організації”.
Діяльність релігійної організації може бути припинено у зв'язку з її реорганізацією (поділом, злиттям, приєднанням) або ліквідацією.
Реорганізація або ліквідація релігійної організації здійснюється відповідно до її власних настанов.
У разі порушення релігійною організацією, що є юридичною особою, положень Закону України “Про свободу совісті та релігійні організації” та інших законодавчих актів України її діяльність може бути припинено також за рішенням суду.


Секретар міської ради Олег КОЛЮКА


Світлана Стешенко 35 83 73
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Станом на 23 червня петицію підписали 234 особи з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Беззубова Лілія Валентинівна

Дата створення:

26 квітня 2023 р.