Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Ремонт дороги вулиці Олексія Єгорова р-н Велика Балка

Шановний Андрій Райкович та спільнота автомобілістів міста Кропивницький просимо Вас розглянути питання щодо ремонту та асфальтування дороги вулиці Олексія Єгорова територія р-ну Велика Балка. Будь ласка відремонтуйте дорогу. Просимо максимально приділити увагу даній території, адже кожен день діти та дорослі повинні пройти квест та не виламати ноги перетинаючи відрізок бездоріжжя. Ямковий ремонт та засипаний перероблений асфальт не влаштовує через те що після першого дощу дороги вже немає !

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Головним управлінням житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради (далі – Головне управління) електронну петицію щодо асфальтування дороги по вул. Олексія Єгорова на території району Великої Балки, оскільки ямковий ремонт та засипаний перероблений асфальт змивається після першого дощу, розглянуто.
Враховуючи те, що зазначена електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів в строк, який визначено в Статуті територіальної громади міста Кропивницького, затвердженому рішенням міської ради від 31.01.2019 р. № 2303, та відповідно до норм статті 231 Закону України «Про звернення громадян» дану електронну петицію було розглянуто як звернення громадян.
З порушеного питання в межах визначених повноважень повідомляємо наступне.
Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Головне управління відповідно до Положення про Головне управління житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради, затвердженого рішенням Кропивницької міської ради від 04.02.2021 року № 71, при виконанні функцій та повноважень з благоустрою міста діє на підставі та в межах галузевих програм, затверджених відповідними рішеннями Кропивницької міської ради.
Комплексною програмою розвитку житлово-комунального господарства та безпеки  дорожнього руху в місті Кропивницькому на 2021-2025 роки, затвердженою рішенням Кропивницької міської ради від 02.02.2021 року № 105, зі змінами та доповненнями (далі – Комплексна програма), не передбачено проведення у 2023 році капітального ремонту дороги по вул. Олексія Єгорова (зокрема на території району Великої Балки).
Разом з цим повідомляємо, що КП «УНІВЕРСАЛ 2005» Кропивницької міської ради» 07.07.2023 року проведено грейдерування дорожнього покриття по вул. Олексія Єгорова на ділянці від вул. Галушкіна до вул. Далекосхідної.
У разі виділення додаткових коштів на капітальний ремонт доріг при коригуванні міського бюджету для забезпечення виконання вищезазначеної Комплексної програми, Головним управлінням пропозиції щодо капітального ремонту дороги по вул. Олексія Єгорова (зокрема на території району Великої Балки) буде подано на розгляд постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та транспорту стосовно включення даних робіт до заходів даної програми.
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 24 травня петицію підписали 27 осіб з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Стрельник Оксана Володимирівна

Дата створення:

8 травня 2023 р.