Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Убезпечити ігровий майданчик в Ковалівському парку

Доброго дня! Прохання зробити спеціальне покриття для дитячих майданчиків в розважально-ігровій зоні в Ковалівському парку. Там є безліч гірок, гойдалок для того щоб дітки гарно проводили час, але нажаль немає безпеки. Гірка у вигляді труби, в якій з'їзджають діти, в низу спуска проломлена, що є небезпечно для життя та здоров'я дітей. Зараз потеплішало і багато дітей грається в парку, але через відсутність покриття, стоїть пил, яким всі дихають, і якщо дитина впаде, то одразу ж буде травма та бруд. Якби було проризиняне покриття, то можна було б такого уникнути, і в разі дощової погоди, діти змогли б далі гратися, а не місити там болото. В нашому місті дуже мало гарних та безпечних майданчиків, і якщо на нові немає коштів, то хоча б доведіть до ладу те що є.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Головним управлінням житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради (далі - Головне управління) електронну петицію щодо влаштування спеціального покриття для дитячих майданчиків у розважально-ігровій зоні в парку-пам’ятці садово-паркового мистецтва місцевого значення «Ковалівський» ( далі – парк «Ковалівський») розглянуто.
Враховуючи те, що зазначена електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів у строк, який визначено в Статуті територіальної громади міста Кропивницького, затвердженому рішенням міської ради від 31.01.2019 року № 2303, та відповідно до норм статті 231 Закону України «Про звернення громадян» дану електронну петицію було розглянуто як звернення громадян.
З порушеного питання повідомляємо наступне.
У 2011 році у на території парку «Ковалівський» було встановлено дитячий майданчик, що був частково облаштований спеціальним покриттям біля гірок, яке з часом було прибрано, через його руйнування.
З метою запобігання травмуванню дітей під час перебування в ігровій зоні Головним управлінням надано доручення КП «Благоустрій» КМР» відновити спеціальне покриття в тих місцях, де воно раніше було влаштовано.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 24 травня петицію підписали 61 особа з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кирячок Альона Миколаївна

Дата створення:

18 травня 2023 р.