Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Щодо обмеження руху вантажного транспорту по вул Яновського

До Вас звертаються жителі вулиці Яновського та вулиць, які розташовані поблизу. Справа в тому, що ми вже декілька років потерпаємо від руху по вулиці Яновського великовантажних автомобілів( зерновози, бензовози, автоцистерни, причепи і т.д.) Ці автомобілі рухаються по вулиці Яновського групами по 2-3 машини, щохвилинно,  щодня, щомісячно, з явним перевищенням допустимої ваги та перевищенням швидкості.

        Від руху вантажного транспорту, виникають вибоїни і вичавлення асфальтового покриття, рухаючись по дорожньому покриттю,  вони створюють гучний гуркіт і брязкання, двигтить земля і трясуться наші будинки. Від цього на стінах і стелях будинків виникли тріщини, сідає фундамент, ці наслідки потрібно ремонтувати. За чий рахунок? Цей гуркіт настільки гучний, що люди не чують один одного на відстані один метр. І саме важливе, що під час повітряної тривоги, ми не розуміємо  чи то вибухи, чи проїхала вантажівка.

Окрему увагу хочемо звернути на якість повітря,  яким ми постійно дихаємо і дихають наші діти,  воно насичене парами вихлопних газів дизельного топлива, газу і т.д. Хіба ми виростимо здорову націю? Хіба хтось перевірює вміст вихлопного газу на шкідливі викиди? Ми живемо у стані постійного стресу, знижується якість сну,  знижується працездатність.

   Є випадки загибелі людей від вантажного транспорту. Водій з висоти своєї кабіни не бачить пішоходів, хай вони і переходять дорогу в невстановленому місці, але якщо вантажівка не рухалась в місцях пожвавленого руху людей,  ця трагедія не відбулася.

     На в’їзді у наше місто в напрямку нашої вулиці розташовані знаки дорожнього руху, які забороняють в’їзд вантажного транспорту у місто. Чому патрульна поліція міста не контролює порушення Правил дорожнього руху?  

        Наполегливо просимо вас вжити передбачені Законодавством України  заходи по убезпеченню нас та наших осель від шкідливого впливу вантажних автомобілів. А саме:

1.       Відремонтувати усі вибоїни,  які утворилися на дорожньому покритті

2.       Створити компетентну робочу комісію міськвиконкому і представників інших служб,  для аналізу і усунення шкідливого впливу вантажного транспорту на наше здоров’я та на стан наших осель

3.       Встановити камеру відеофіксаціі перевищення скорості на розі вулиць Яновського та Глинки (це перехрестя по якому діти йдуть до школи)

4.       Зробити заміри рівня шуму спеціальними приладами під час руху вантажного транспорту

5.       Зробити аналіз повітря на вміст шкідливих речовин під час руху вантажного транспорту

6.       Зробити сейсмологічне дослідження земної кори під час руху вантажного транспорту по вул Яновського

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 24 травня петицію підписали 32 особи з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Курченко Світлана Володимирівна

Дата створення:

27 липня 2023 р.