Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 453 громади!

Повернення великих автобусів на маршрут 118

Шановні мешканці Великої Балки,

Звертаюсь до вас з важливим питанням, яке стосується нашого зручності та безпеки пересування. Ви мабуть помітили, що останнім часом на автобусному маршруті 118 з'явилися середні автобуси замість звичних великогабаритних. Ця зміна, на жаль, призводить до низки негативних наслідків, які важко проігнорувати.

Великі автобуси мали великий пасажирський потенціал, що дозволяло забезпечити комфортне пересування для всіх мешканців нашого району, зокрема для людей похилого віку, батьків з дітьми та людей з обмеженими можливостями. Також вони були більш потужні та менш чутливі до перешкод на дорозі, що робило подорож більш плавною та безпечною.

Однак зараз нашим автобусним маршрутом обслуговуються середні автобуси, що призводить до переповнених салонів, незручності для пасажирів та підвищеного ризику для безпеки. Це особливо актуально в години пік, коли попит на громадський транспорт найвищий.

Тому я закликаю всіх вас приєднатися до нашої спільної заяви про повернення великогабаритних автобусів на маршрут 118. Наші голоси можуть допомогти змінити цю ситуацію на краще та забезпечити нам всім зручне та безпечне пересування.

Не забувайте, що разом ми можемо досягти більше. Давайте об'єднаємося для спільної мети і зробимо наш район ще кращим місцем для життя.

З повагою,
Дмитро

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

№ Ко-5251/3-нп
від 30.05.2024
Дмитру КОХАНУ

dimaferrari60@gmail.com
Про розгляд не підтриманої
електронної петиції

Розглянувши не підтриману електронну петицію щодо налагодження роботи транспорту міста, повідомляємо наступне.
Враховуючи те, що електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів у термін, який визначено Статутом територіальної громади міста Кропивницького, затвердженим рішенням міської ради від 31 січня 2019 року
№ 2303, та відповідно до положень статті 231 Закону України «Про звернення громадян», електронну петицію розглянуто як звернення громадян.
Транспортне обслуговування жителів мікрорайону Велика Балка здійснюється у відповідності до мережі міських автобусних маршрутів, яку було затверджено рішенням Виконавчого комітету міської ради від
08 листопада 2012 року № 942 (зі змінами). Відповідно до цієї мережі передбачені автобусні маршрути № 118 «Велика Балка - Центральний ринок», № 119 «Велика Балка - Критий ринок», які працюють у звичайному режимі руху, а також маршрут № 4 «Велика Балка - вул. Генерала Жадова», який працює в режимі руху «маршрутне таксі», з інтервалом руху між транспортними засобами в години «пік» 15-20 хвилин, а в міжпіковий період до 40 хвилин.
Слід зазначити, що відповідно до затвердженого паспорту міського автобусного маршруту № 118 «Велика Балка - Центральний ринок» передбачено функціонування двох одиниць транспортних засобів І або ІІ класу, а у вихідні та святкові дні - однієї одиниці, які здійснюють перевезення пасажирів відповідно до затверджених графіків руху.
Враховуючи вищевикладене, функціонування міського автобусного маршруту № 118 здійснюється відповідно до мережі автобусних маршрутів загального користування.

Секретар міської ради Олег КОЛЮКА

Валерій Пугач 35 83 14
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 14 січня петицію підписали 6 осіб з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кохан Дмитро Андрійович

Дата створення:

11 квітня 2024 р.