Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 204 громади!

Про скасування підвищення вартості проїзду у міському громадському транспорті

Враховуючи те, що перевізниками не було надано економічно обґрунтованих розрахунків вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування для маршрутів, що працюють у режимі маршрутного таксі у розмірі 4,50 грн. та для тих маршрутів, що працюють у звичайному режимі руху у розмірі 4,00 грн. вимагаємо від Кіровоградської міської ради прийняти рішення, яким скасувати рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 16 лютого 2017 року:
«Про погодження вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах для ФОП Баркар С.М.»;
«Про погодження вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах для ПП «УкрАвтоІнвест»;
«Про погодження вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах для ПП "Паритет Сервіс»;
«Про погодження вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах для ТОВ «Кіровоград-Євро-Транс»;
«Про погодження вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах для КТ «Автолегіон-Варванської Ю.В.»;
«Про погодження вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах для ПП «ОЛІКС»;
«Про погодження вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах для ПП «Автобаз-Кіровоград»;
«Про погодження вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах для ФОП Шаповалов А.О.»;
«Про погодження вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах для ПП «СЕРВІСКОМ»;
«Про погодження вартості разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах для ФОП Кобченко В.В.».

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Топчій П.С.

pavlotopchii@gmail.comПро розгляд електронної петиції

На Вашу електронну петицію від 01.03.2017 про скасування підвищення вартості проїзду у міському громадському транспорті повідомляємо наступне.
На виконання статті 231 Закону України «Про звернення громадян», відповідно до рішення Кіровоградської міської ради від 29.03.2016 № 142 «Про електронну петицію, адресовану Кіровоградській міській раді, її виконавчому комітету», дана петиція розглянута 07.03.2017 та підтримана на засіданні постійної комісії міської ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі, сфери послуг, захисту прав споживачів.
За результатами розгляду петиції постійна комісія внесла пропозицію об’єднати електронну петицію щодо скасування підвищення вартості проїзду у міському громадському транспорті і проект рішення Кіровоградської міської ради № 961 «Про скасування рішень виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 16.02.2017 року» в одне питання та винести його на розгляд другого засідання восьмої сесії Кіровоградської міської ради.
Про результати розгляду петиції, з урахуванням пропозицій постійної комісії міської ради, відповідь буде надано додатково.
Секретар міської ради А.ТАБАЛОВМасло 24 03 14
Топчій П.С.

pavlotopchii@gmail.com


Про розгляд електронної
петиції

Шановний Павле Сергійовичу!

На Вашу електронну петицію від 01.03.2017 р. про скасування підвищення вартості проїзду у міському громадському транспорті повідомляємо наступне.
Керуючись ст. 140-146 Конституції України, ст. 11, 18, підпунктом 2 п. «а» ст. 28, підпунктом 12 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 6, 7, 31 Закону України «Про автомобільний транспорт», наказом Міністерства транспорту України від 17.11.2009 р. № 1175 «Про затвердження методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту» (зі змінами), враховуючи договори на регулярні перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Кропивницькому, підвищення соціальних нормативів у сфері оплати праці і цін на ринку нафтопродуктів підприємства – перевізники подали відповідні розрахунки на вартість проїзду одного пасажира на маршрутах.
Подані підприємствами – перевізниками розрахунки були перевірені профільними виконавчими органами Кіровоградської міської ради та направлені на погодження до Кіровоградського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (далі – Кіровоградське відділення).
За результатами опрацювання розрахунків були внесені відповідні зауваження та враховані рекомендації Кіровоградського відділення.
З метою стабілізації пасажирських перевезень та враховуючи проведені робочі наради за безпосередньої участі представників громадськості, депутатів місцевих рад та перевізників, зважаючи на соціальну значимість послуг з перевезення пасажирів, знайдено компромісний варіант в частині зниження вартості проїзду одного пасажира за рахунок рентабельності підприємств.
Враховуючи вищевикладене, виконавчий комітет Кіровоградської міської ради рішеннями від 16.02.2017 р. № 76-85 погодив вартість разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування м. Кропивницького в звичайному режимі руху - 4,00 грн, в режимі маршрутного таксі – 4,50 грн.
На виконання статті 231 Закону України «Про звернення громадян», відповідно до рішення Кіровоградської міської ради від 29.03.2016 р. № 142 «Про електронну петицію, адресовану Кіровоградській міській раді, її виконавчому комітету», дана петиція розглянута 07.03.2017 р. та підтримана на засіданні постійної комісії міської ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, торгівлі, сфери послуг, захисту прав споживачів.
За результатами розгляду петиції постійна комісія внесла пропозицію об’єднати електронну петицію щодо скасування підвищення вартості проїзду у міському громадському транспорті і проект рішення Кіровоградської міської ради № 961 «Про скасування рішень виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 16.02.2017 року» в одне питання та винести його на розгляд другого засідання восьмої сесії Кіровоградської міської ради.
Одночасно повідомляємо, що на даний час, враховуючи рішення Кіровоградської міської ради від 15.03.2017 р. № 854 щодо скасування рішень виконавчого комітету Кіровоградської міської ради рішеннями від 16.02.2017 р. № 76-85, з перевізниками опрацьовується питання щодо розірвання додаткової угоди до договору на регулярні перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування м. Кропивницького в частині визначення тарифу на перевезення у розмірі 4,50 грн у режимі маршрутного таксі та 4,00 грн у звичайному режимі руху.З повагою

Секретар міської ради А. ТабаловКічкіна 24 58 98
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 476 осіб з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Топчій Павло Сергійович

Початок збору підписів:

20 лютого 2017 р.

Відповідь дана:

11 квітня 2017 р.