Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 227 громад!

Спасение монумента в Роще Десантников

В таком состоянии сейчас находится монумент в Роще Десантников. Если не предпринять никаких мер, он может обрушиться со дня на день. Ремонт не требует значительных затрат, но поможет спасти памятник от разрушения.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Новосьолов Є.І.

novosyolov.evgeniy@yandex.ua
Про розгляд
звернення
Шановний Євгенію Ігоровичу!

Розглянувши звернення (електронну петицію) щодо ремонту монумента у Гаю десантників Головне управління житлово-комунального господарства Кіровоградської міської ради, повідомляємо наступне.
Враховуючи те, що електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів в строк, який визначено в Статуті територіальної громади міста Кіровограда зі змінами, внесеними рішенням Кіровоградської міської ради від 29.03.2016 року № 142, та відповідно до норм ст. 231 Закону України «Про звернення громадян», електронну петицію розглянуто як звернення громадян.
З метою недопущення подальшої руйнації монумента у Гаю десантників Головним управлінням житлово-комунального господарства Кіровоградської міської ради надано завдання КП «Універсал 2005» провести ремонтні роботи бокової частини пам’ятника.




З повагою

Заступник міського голови з питань
діяльності виконавчих органів ради О. Мосін
















Павлова 24 85 93
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 21 квітня петицію підписали 41 особа з 450 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Новосьолов Євгеній Ігорович

Дата створення:

30 березня 2017 р.