Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Онлайн відео трансляція засідань Княгининівської сільської ради.

Шановні жителі Княгинигівської ОТГ,а також друзі,знайомі. Прошу підтримати мене втому щоб змусити депутатів розглянути мою ініціативу по впровадженню онлайн відео трансляцій засідань Княгинигівської сільської ради.
  Це потрібно для того щоб знати як люди яких ми обирали керують грошима платників податків"НАШИМИ ГРОШИМА".Спілкуючись з різними депутатами часто чую зовсім протилежні думки і погляди.Також хочеться бачити роботу голови Княгинигівської ОТГ,за яку я голосував,щоб потім було легше визначитись на майбутніх виборах.Через щільний графік роботи зовсім немає змоги особисто відвідувати засідання. Не хочеться обтяжувати бюджет ,але є дорогі варіанти,є безкоштовні ВІДОМІ платформи. Зрештою нехай депутати самі визначаються як саме організувати трансляцію.
  І на останок.
Це наш обов'язок контролювати місцеву владу,бути активними.З власного досвіду скажу,що це в 1000 разів простіше і легше ніж потім "МАЙДАНИТИ"відморожувати ноги,нирки. Витрачати нерви,час,кошти

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Електронна петиція "Он-лайн відео трансляція засідань Княгининівської сільської ради" набрала необхідну кількість голосів. Звернення було розглянуто на засіданні постійної комісії сільської ради з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку 04.06.2019 р. За результатами розгляду порушеного питання в зверненні було вирішено підтримати петицію, вивчити фінансово-технічну можливість встановлення он-лайн трансляції та при можливості організувати відео трансляцію в сесійній залі адмінприміщення сільської ради.
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 106 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Войтюк Роман Володимирович

Початок збору підписів:

28 лютого 2019 р.

Відповідь дана:

11 червня 2019 р.