Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 381 громадa!

Проти будівництва по вул. Мазепи

Ми, коломияни, в тому числі мешканці багатоквартирного будинку, що по вул. Валова 61, виступаємо проти зведення кількохповерхового будинку перед нашими вікнами (вихід на вул. Мазепи, між магазином «Сім‘я» та автобусною зупинкою)!
Наполегливо просимо урядовців розібратись у тому, яким чином було отримано дозвільну документацію на дану ділянку і як площа під забудову раптово збільшилась у порівнянні з площею, на якій попередньо кілька років стояли МАФи.
Доводимо до вашого відома, що дане будівництво:
- загрожує руйнуванню п‘ятиповерхівки, що по вул. Валова 61;
- затуляє вікна мешканцям нижніх поверхів (ми люди і хочемо хоч трохи сонячного світла у наших домівках);
- пішохідна доріжка, яка забезпечувала вихід в місто мешканцям кількох будинків (і яка проходить крізь арки будинку, тобто будинок проектувався з тим, що там має бути прохід!) опинилась за будівельним парканом;
- будівництво заважає людям, що очікують автобуси (поруч із будівельним майданчиком автобусна зупинка і тепер, щоб бачити, який автобус під’їжджає, потрібно виходити ледь не на дорогу (оскільки разом із нашим газоном забудовники «відхопили» ласий шмат тротуару).
На нашу думку, місто повинно бути таким, яким бачать його мешканці. Яким творять його мешканці. А наш випадок яскраво демонструє, що на думку мешканців ніхто не зважає, коли зходяться інтереси певної групи осіб.
Ми проти тріщин на стінах наших квартир, ми хочемо світла в наших оселях і хочемо хоч клаптик землі біля наших під‘їздів, щоб було де поставити дитячий майданчик і посадити квітів.
Просимо і вимагаємо службовців дослухатись до спільної думки КОЛОМИЯН! Дійти компромісу у даному питанні і разом творити наше місто таким, щоб у ньому хотілось жити.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 14 квітня петицію підписали 7 осіб з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ОСББ «Валова 61»

Дата створення:

25 травня 2021 р.