Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 381 громадa!

Встановити в 2022 році на тенісних кортах по вул. О. Кобилянської, тренувальну тенісну стінку розміром (4,5 або 9 м)

Модульна тенісна стінка це додатковий інвентар для проведення тренувань. Тенісний спортивний комплекс, який має в своєму арсеналі кілька кортів в інтересах тенісистів повинен подбати про будівництво стінки для тренінгу у великій тенісу яка принесе користь не тільки початківцям, але і сформованим гравцям. Тренування з стінкою досить втомлює, і її важко продовжувати в темпі більше 15 хвилин. Тому пропускна здатність для тренінгу досить велика, і може обслуговувати велику кількість тенісистів.

Стандартна тренувальна стінка, вимагає місця половині довжини тенісного корту з невеликими забігами і дорівнює 12м. Для малих ділянок які не мають можливість побудувати великий тенісний корт, ці вироби мають ширину 9м. і 4.5м.

Модульна тенісна стінка в основі своїй складається з рамної конструкції радіусної форми, яка потрібна для правильного відскоку м'яча в процесі тренування. Ударна панель зібрана по типу сандвіча з внутрішнім наповнювачем для активного шумозаглушення при ударі тенісного м'яча, основний лист 3 мм завтовшки, над ударним листом інтегрована рамка з спец кріпленням для уловлюючий сітки з осередком 40х40 і товщиною каната 4.5мм.
Ну і де та стінка, яку відправили на реставрацію в 2019 році.??? Очільники спорту? А?

Категорія

СІМ’Я, МОЛОДЬ, ДІТИ

Станом на 14 квітня петицію підписали 43 особи з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Візнюк Іван Володимирович

Дата створення:

22 листопада 2021 р.