Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 381 громадa!

Перейменування вулиці Коломийської громади на честь Любомира Бордуна

Сьогодні як ніколи гострим є питання декомунізації та дерусифікації. У нашому місті є безліч вулиць, які носять назви тих, хто зовсім цього не заслуговує. В той же час, кожного дня, ми отримуємо трагічні новини про наших загиблих Героїв.
Одним з них є Любомир Бордун. Освітянин, депутат, громадський діяч, батько та захисник. Це людина, яка зробила вагомий внесок у розвиток нашого міста та прагнула покращувати його.
Міська рада вже проголосувала за важливе рішення - перейменування 19 вулиць Коломийської громади. Проте в нас досі залишилися вулиці, які варто перейменувати. Такими є: вулиця Доктора Пирогова, Івана Шарлая, Федора Достоєвського, Перемоги та інші.
Просимо перейменувати одну з вищевказаних вулиць на честь патріота, захисника та героя - Любомира Бордуна. Це буде лише один незначний крок, яким Коломийська громада зможе віддячити Любомиру та вшанувати його пам‘ять.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Автору
електронної петиції
Соломії ЮРІЙЧУК
електронна пошта:
solomiyayuriychuk@gmail.com


Коломийською міською радою розглянуто зареєстровану Вами електронну петицію «Про перейменування вулиці Коломийської громади на честь Любомира Бордуна», яка у встановлений термін набрала необхідну кількість голосів.
Відповідно до Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Коломийській міській раді, затвердженого рішенням міської ради від 05.05.2022 р. №1960-31/2022, видано розпорядження міського голови від 20.10.2022 року №339-р «Про електронну петицію «Про перейменування вулиці Коломийської громади на честь Любомира Бордуна» (копія додається).
Розглянувши пропозиції управління містобудування міської ради та постійної комісії з питань підприємництва, регуляторної політики, архітектури, містобудування, транспорту та зв’язку, вирішено підтримати електронну петицію.

Додаток: на 1 аркуші в 1 примірнику тільки адресату

Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 228 осіб з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Юрійчук Соломія Іванівна

Початок збору підписів:

29 вересня 2022 р.

Відповідь дана:

27 жовтня 2022 р.