Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 381 громадa!

Спорудження інноваційних дитячих майданчиків

У нинішній час дитячі майданчики у всіх ДНЗ м. Коломиї не відповідають сучасним вимогам та новітнім технологіям, а також не забезпечують потреби гармонійного розвитку дітей у повному обсязі. Існуючі дитячі майданчики відповідають хіба що умовам радянщини, а також є небезпечними для найменших мешканців м. Коломиї. Для всебічного розвитку дітей дошкільного віку необхідна повна заміна морально та фізично застарілого ігрового обладнання на дитячих майданчиків м. Коломиї. Метою спорудження інноваційних дитячих майданчиків на території кожного ДНЗ у м. Коломиї є створення комфортних та безпечних умов для дозвілля і активного розвитку дітей молодшого, дошкільного віку, становлення особистості, а також впровадження здорового способу життя.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Коломийською міською радою розглянуто зареєстровану Вами електронну петицію «Про спорудження інноваційних дитячих майданчиків», яка у встановлений термін набрала необхідну кількість голосів.
Відповідно до Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Коломийській міській раді, затвердженого рішенням міської ради від 05.05.2022 р. №1960-31/2022, видано розпорядження міського голови від 02.05.2023 року №160-р «Про електронну петицію «Про спорудження інноваційних дитячих майданчиків»» (копія додається).
Розглянувши пропозиції управління освіти міської ради та постійної комісії з питань бюджету, інвестицій, соціально-економічного розвитку та зовнішньоекономічних відносин, вирішено підтримати електронну петицію.

Додаток: на 1 аркуші в 1 примірнику тільки адресату
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 202 особи з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Жупник Іванна Василівна

Початок збору підписів:

16 січня 2023 р.

Відповідь дана:

5 травня 2023 р.