Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Щодо відновлення пішохідних доріжок, та забезпечення можливості реалізації прав пішоходів на безпечне пересування вздовж траси Т0905 у селі Саджавка

Просимо відновити, а на деяких ділянках привести до належного стану пішохідні зони вздовж траси Т0905 у селі Саджавка, у зв’язку із їх пошкодженням у процесі ремонту вказаної траси.
На одній із ділянок, поблизу мосту через річку Саджавочка, на місці обочин, які виконували функцію пішохідних доріжок встановили металеві відбійники, зовсім позбавивши пішоходів можливості безпечного проходу згідно з правилами дорожнього руху.
Щодня сотні дітей, які йдуть до школи, та дорослих пішоходів змушені ризикувати життя та долати значну відстань по проїжджій частині.
Тільки з моменту проведення ремонтів уже зафіксовано два випадки ДТП за участю дітей один із яких на жаль - летальний.
Велика кількість дітей фактично обмежені у праві на здобуття освіти, оскільки через реальні загрози життю і здоров’ю не можуть безпечно добратись до школи.
Просимо вжити негайних заходів реагування щодо забезпечення належного відновлення тротуарів та пішохідних доріжок, а також проінспектувати всю ділянку траси на якій проводились ремонтні роботи з метою виявлення та усунення порушень, які можуть призводити до загроз життю і здоров’ю всіх учасників дорожнього руху.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 21 квітня петицію підписали 172 особи з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ІВАНОЧКО ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

Дата створення:

22 березня 2023 р.