Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Заборона трансляції місцевими операторами кабельного телебачення НТК та Квант-2 дитячих російськомовних телевізійних програм.

До мера м. Коломия п. Станіславського Богдана Миколайовича , Міської ради міста Коломия та інших відповідних органів та посадових осіб міста Коломия.

Ми, громадяни України та мешканці міста Коломия, звертаємось до Вас із важливим питанням, яке стосується майбутнього нашого міста та наших дітей. Ми закликаємо до заборони трансляції місцевими операторами кабельного телебачення НТК та Квант-2 дитячих російськомовних телевізійних програм на території Коломії.

Дитячі програми мають великий вплив на формування світогляду та мовної ідентичності дітей. Заборона російськомовних дитячих програм в Коломії буде сприяти зміцненню нашої національної ідентичності, підтримці української мови та культури.

Ми віримо, що цей крок буде важливим для національного об'єднання і захисту майбутнього наших дітей від негативного впливу російської пропаганди. Просимо розглянути можливість введення заборони на трансляцію та поширення дитячих російськомовних програм в місті Коломия.
Вважаємо, що актуальність даного рішення є особливо важливим під час російської агресії в Україні.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Коломийською міською радою розглянуто зареєстровану Вами електронну петицію «Заборона трансляції місцевими операторами кабельного телебачення НТК та Квант-2 дитячих російськомовних телевізійних програм», яка у встановлений термін набрала необхідну кількість голосів.
Відповідно до Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Коломийській міській раді, затвердженого рішенням міської ради від 05.05.2022 р. №1960-31/2022, видано розпорядження міського голови від 26.01.2024 року №14-р «Про електронну петицію «Заборона трансляції місцевими операторами кабельного телебачення НТК та Квант-2 дитячих російськомовних телевізійних програм»» (копія додається).
Розглянувши пропозиції управління економіки міської ради, постійної комісії з питань підприємництва, регуляторної політики, архітектури, містобудування, транспорту та зв’язку вирішено підтримати електронну петицію.

Додаток: на 1 аркуші в 1 примірнику тільки адресату
Додаток до рішення

Категорія

ПРОМИСЛОВІСТЬ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВО

Петицію підписали 201 особа з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Андрущенко Володимир Леонідович

Початок збору підписів:

30 жовтня 2023 р.

Відповідь дана:

1 лютого 2024 р.