Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Про дострокове припинення повноважень секретаря Коломийської міської ради Куничака А І.

Рішенням сесії Коломийської міської ради восьмого демократичного скликання від
08 12 2020 р., № 2-2/2020-2 Куничак Андрій Ігорович обраний на посаду секретаря
Коломийської міської ради восьмого демократичного скликання.

Вважаю, що секретар Коломийської міської ради Куничак А. І. порушує Присягу посадової особи місцевого самоврядування (стаття 11 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування») та Кодекс етики депутата Коломийської міської ради, що виразилось у недотриманні ним Законів України та неналежному виконанні своїх посадових обов'язків. Поведінка секретаря підриває довіру до депутатського корпусу та посадових осіб Коломийської міської ради, сприяє толеруванню сексизму, заохочує залякування та дискримінацію жінок, що деструктивно впливає на роботу депутатського корпусу та діяльність виконавчих органів міської ради.

Зокрема, на черговому засіданні Коломийської міської ради секретар ради Куничак А.І. привселюдно та цинічно принизив честь та гідність своєї колеги-депутатки.

Згідно з частиною 5 статті 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноваження секретаря сільської селищної, міської ради можуть бути достроково припинені за рішенням відповідної ради.

Від депутатів Коломийської міської ради:
1. Вимагаємо скликати сесію Коломийської міської ради для розгляду даної електронної петиції.
2. Просимо достроково припинити повноваження секретаря Коломийської міської ради Куничака А.І. та обрати нового секретаря Коломийської міської ради відповідно до чинного законодавства.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Коломийською міською радою розглянуто зареєстровану Вами електронну петицію «Про дострокове припинення повноважень секретаря Коломийської міської ради Куничака А.І.», яка у встановлений термін набрала необхідну кількість голосів.
Відповідно до Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Коломийській міській раді, затвердженого рішенням міської ради від 05.05.2022 р. №1960-31/2022, видано розпорядження міського голови від 08.12.2023 року №465-р «Про електронну петицію «Про дострокове припинення повноважень секретаря Коломийської міської ради Куничака А.І.»» (копія додається).
Розглянувши пропозиції управління «Секретаріат ради» та управління персоналом та діловодства, постійної комісії з питань освіти, культури, спорту, інформаційної та молодіжної політики, соціального захисту, охорони здоров'я, гендерної політики, депутатської діяльності, етики, регламенту, захисту прав людини та правопорядку вирішено підтримати електронну петицію.

Додаток: на 1 аркуші в 1 примірнику тільки адресату
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 218 осіб з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Беля Галина Ярославівна

Початок збору підписів:

14 листопада 2023 р.

Відповідь дана:

18 грудня 2023 р.