Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 381 громадa!

Ввести обмеження у 25% на нарахування премій, надбавок та інших доплат службовцям Коломийської міської ради, а матеріальні допомоги відмінити до перемоги

Вважаю в часі війни неетичним призначати премії та надбавки службовцям Коломийської міської ради на рівні 50%, 80% і навіть 120%. Відтак за менше як два роки війни на зарплати деяким працівникам структурних підрозділів Коломийської міської ради витратили понад 1 млн грн на кожного.

До перемоги варто максимум ресурсів направити на підтримку ЗСУ. Коломияни підтримують таку думку, це підтверджує опитування, яке провів на вулицях міста Інформатор.

Тому вимагаю ввести обмеження на премії, надбавки та інші доплати службовцям Коломийської міської ради і встановити межу 25%, а матеріальні допомоги відмінити як такі аж завершення воєнного стану в Україні.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Коломийською міською радою розглянуто зареєстровану Вами електронну петицію «Ввести обмеження у 25% на нарахування премій, надбавок та інших доплат службовцям Коломийської міської ради, а матеріальні допомоги відмінити до перемоги», яка у встановлений термін набрала необхідну кількість голосів.
Відповідно до Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Коломийській міській раді, затвердженого рішенням міської ради від 05.05.2022 р. №1960-31/2022, видано розпорядження міського голови від 08.12.2023 року №466-р «Про електронну петицію «Ввести обмеження у 25% на нарахування премій, надбавок та інших доплат службовцям Коломийської міської ради, а матеріальні допомоги відмінити до перемоги»»» (копія додається).
Розглянувши пропозиції управління бухгалтерського обліку та закупівель міської ради, постійної комісії з питань бюджету, інвестицій, соціально-економічного розвитку та зовнішньоекономічних відносин вирішено не підтримувати електронну петицію.

Додаток: на 1 аркуші в 1 примірнику тільки адресату
Додаток до рішення

Категорія

ЕКОНОМІКА ТА ФІНАНСИ

Петицію підписали 215 осіб з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

САНДЕЦЬКА НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА

Початок збору підписів:

20 листопада 2023 р.

Відповідь дана:

18 грудня 2023 р.