Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Про виділення коштів для обладнання пункту та оплати послуг по стерилізації безпритульних тварин

Україна входить в десятку країн, які лідирують за кількістю бездомних тварин.У багатьох країнах віддають перевагу гуманному вирішенню питання безпритульних тварин. Існують програми врегулювання чисельності гуманними методами:стерилізації, вакцинації, ідентифікації.
Територія Компаніївської ОТГ не є винятком і проблема безпритульних тварин є нагальною, особливо у весняний період. Для того, щоб успішно вирішити питання з безпритульними тваринами, потрібні:
-масова стерилізація і вакцинація бездомних тварин;
-реєстрація та ідентифікація домашніх і безпритульних тварин;
-облік домашніх і безпритульних тварин.
09 липня 2019 року було створено ініціативну групу по організації заходів щодо допомоги безпритулньним тваринам у складі 9 осіб, в яку входять мешканці Компаніївської ОТГ .
Тому, звертаємось з проханням про виділення коштів для обладнання пункту та оплати послуг по стерилізації безпритульних тварин, що дасть можливість зменшити розмноження даних тварин, проведення їх реєстрації та обліку.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На електронну петицію від 10.07.2019 року щодо «Виділення коштів для обладнання пункту та оплати послуг по стерилізації безпритульних тварин» повідомляємо наступне.
На виконання статті 23 Закону України «Про звернення громадян», відповідно до рішення Компаніївської селищної від 17.08.2018 № 230 «Про створення на офіційному веб-сайті Компаніївської селищної ради розділу «Електронні петиції» та затвердження Порядку розгляду електронних петицій» дану петицію було винесено 09.08.2019 року на розгляд сесії Компаніївської селищної ради. У результаті розгляду петицію було підтримано та згідно рішення Компаніївської селищної ради від 09 серпня 2019 року № 598 виділено кошти на виконання програми безкоштовної стерилізації безпритульних тварин.
Дякуємо Вам за активну громадську позицію та небайдужість
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 76 осіб з 75 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ТЕСЛЮК НАТАЛІЯ ВІКТОРІВНА

Початок збору підписів:

10 липня 2019 р.

Відповідь дана:

23 жовтня 2019 р.