Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Про підтримку Конотопському міському голові Семеніхіну А.Ю. та вимогу розпуску Конотопської міської ради

Реалізовуючи своє право представника територіальної громади м. Конотопа, керуючись ст.5, 38,40, 140, 141 Конституції України та ст.3, ч.2 ст.12 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», висловлюю свою підтримку та довіру діючому Конотопському міському голові Семеніхіну Артему Юрійовичу.
Семеніхін А.Ю. був обраний міським головою міста Конотопа Сумської області 25.10.2015. За час перебування його на цій посаді не було встановлено судом жодного порушення ним законодавства, прав та свобод громадян.
Зазначаю, що діючий міський голова Семеніхін А.Ю. своєю діяльністю повністю виправдовує довіру виборців, добросовісно виконує покладені на нього законом повноваження, дбає про мешканців міста.
З березня 2017 року в місті Конотоп склалася складна соціально-економічна ситуація у зв’язку з бездіяльністю депутатів Конотопської міської ради, які систематично не з’являються на сесіях та відмовляються брати участь у вирішенні нагальних для міста питань. Ці ж самі депутати, які саботують роботу міської ради, намагаються ввести нас, простих містян, в оману і брешуть, що сесії не відбуваються з вини міського голови. Тоді як усі мешканці міста знають, що винуватцями є самі депутати.
На таку злочинну бездіяльність депутатів жодним чином не реагує голова Сумської ОДА Клочко М.О., що свідчить про його недоброчесність та незацікавленість у розвитку одного з найбільших міст області, яку він очолює.
На підставі вищевикладеного, вимагаю:
1. Зняти з розгляду електронну петицію, подану громадянкою Панченко І.А. від 29.09.2017 в силу того, що вона містить необґрунтовані звинувачення Семеніхіна А.Ю. і тим самими посягає на його честь, гідність та ділову репутацію;
2. Заборонити громадянці Панченко І.А. входити до приміщення Конотопської міської ради та подавати в подальшому будь-які петиції;
3. Винести на розгляд на найближчу сесію Конотопської міської ради проект рішення про саморозпуск Конотопської міської ради;
4. Винести на розгляд на найближчу сесію Конотопської міської ради проект рішення«Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад»;
5. Винести на розгляд на найближчу сесію Конотопської міської ради проект рішення про висловлення недовіри голові Сумської ОДА Клочку М.О.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Андрій Петрович!
За результатами розгляду повідомляємо наступне:

06 жовтня 2017 року Вашу петицію було розглянуто на засіданні комісії з розгляду петицій за участі голови постійної депутатської комісії Конотопської міської ради до предмету відання якої відноситься порушене автором (ініціатором) електронної петиції питання на якій було прийнято рішення про не підтримку пунктів 1, 2, 3 петиції, оскільки вони не належать до компетенції Конотопської міської ради; підтримати пункт 4 щодо підготовки проекту рішення ≪Про надання згоди на добровільне об'єднання територіальних громад≫, питання порушене в пункті 5, а саме: про підготовку проекту рішення ≪Про висловлення недовіри голові Сумської ОДА Клочку М. О.≫ направити за належністю згідно ст. 7 ЗУ ≪Про звернення громадян≫
Відповідно до розпорядження міського голови від 06.10.2017 № 319 ОД ≪Про розгляд електронних петицій≫ відповідно до частини 8 статті 46 Закону України ≪Про місцеве самоврядування в Україні≫, сектором юридичної роботи міської ради (завідувач Зайчикова А. В.) було підготовлено проект рішення міської ради на підставі протоколу засідання комісії по 06.10.2017 № 1583-КО/01-26 ≪Про підтримку Конотопської міської ради≫ (ініціатор Оселедець А. П.) для включення до порядку денного VI пленарного засідання 24 сесії міської ради.
Однак, засідання VI пленарного засідання 24 сесії Конотопської міської ради 07 жовтня 2017 року не відбулось у зв'язку з відсутністю кворуму, тому рішення прийнято не було.
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 220 осіб з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Оселедець Андрій Петрович

Початок збору підписів:

3 жовтня 2017 р.

Відповідь дана:

10 жовтня 2017 р.