Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Про присвоєння звання Кривичу Андрію Андрійовичу звання «Почесного громадянина міста Конотоп» (посмертно)

27 березня 2018 року в зоні проведення АТО на Світлодарській дузі від кулі ворожого снайпера загинув боєць-доброволець тактичної групи «Сапсан» ДУК «Правий Сектор», уродженець і мешканець м. Конотоп Кривич Андрій Андрійович (друг Діллі).
Хоч Андрій і не був кадровим військовослужбовцем, проте добровільно прийняв рішення захищати свою Батьківщину й віддав своє життя за її незалежність у 19 років.
Загибель юного героя не залишила байдужими більшість свідомих громадян у всій державі. З метою вшанування та увічнення памʼяті Андрія Кривича вважаємо за доречне присвоїти йому звання «Почесного громадянина міста Конотоп» (посмертно).
У звʼязку з викладеним, просимо винести на розгляд сесії Конотопської міської ради питання присвоєння звання Кривичу Андрію Андрійовичу звання «Почесного громадянина міста Конотоп» (посмертно).
Раніше, Конотопська міська ради вже приймала такі рішення. Так, на 9-ій сесії Конотопської міської ради сьомого скликання було одностайно ухвалено рішення про присвоєння звання «Почесного громадянина Конотопа» посмертно патріотам України, учасникам бойових дій на Сході. Серед них Андрій Ваховський, доброволець батальйону «Донбас»; Михайло Сусло, доброволець батальйону ОУН; Анатолій Шульга, боєць артилерійського підрозділу добровольчого батальйону «Азов» та Євген Бірюков, боєць батальйону патрульної служби особливого призначення «Гарпун».

Просимо підтримати цю петицію мешканців м. Конотоп та всіх небайдужих громадян.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Олексій Валерійович!
Ваша електронна петиція «Про присвоєння звання Кривичу Андрію Андрійовичу звання «Почесного громадянина міста Конотоп» (посмертно)» набрала необхідну кількість підписів, тому буде розглянута в строки передбачені статтею 23-1 Закону України «Про звернення громадян», якою передбачено, що розгляд електронної петиції здійснюється невідкладно, але не пізніше 10 робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.
Про прийняте рішення по розгляду електронної петиції Вас буде проінформовано у терміни передбачені чинним законодавством.
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 204 особи з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Некрасов Олексій Валерійович

Початок збору підписів:

10 травня 2018 р.

Відповідь дана:

5 червня 2018 р.