Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

ЩОДО ОБМЕЖЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ ПОЛІЕТИЛЕНУ В КОНОТОПІ

Ще років 30 тому ми обходились без пластику, а зараз не уявляємо життя без нього? Чи може уявляємо?
Сьогодні пластикові пакети можна побачити в кожному без винятку магазині у місті. Їх дешевизна (а інколи і безкоштовність) змушує громадян користуватись ними щодня. Проте шкода від них для довкілля та самих людей колосальна. Пластикові пакети розкладаються сотні років, виділяючи при цьому шкідливі речовини. Їх не можна ні переробити (забруднені пакети неможливо використати для переробки), ні спалити (при згорянні виділяють небезпечні діоксинові сполуки). Більше того різного роду пакети та упаковки становлять левову частку сміття, що валяється всюди та спотворює вигляд міста. Ця проблема стосується не лише нашого міста, вона - глобальна. 33 країни світу повністю заборонили використання та обіг деяких поліетиленових пакетів. Ще 53 країни ввели часткову заборону або податок на пакети. У багатьох містах України уже обмежили використання пластикових пакетів у торгових мережах.
Давайте спробуємо поглянути на проблему забруднення глобальніше - не просто щовесни прибирати на волонтерських засадах місто (що також дуже класно і потрібно), а посприяємо тому, що кількість цього сміття істотно зменшиться.

Цією петицією пропонуємо обмежити у Конотопі продаж та використання пластикових пакетів у пунктах роздрібної торгівлі та рекомендувати їм перейти на екологічні види тари, наприклад паперові пакети, полотняні еко-сумки, тканинні мішечки тощо.
Також, організовувати інформаційно-просвітницьку роботу, розмістити інформацію на біл-бордах, телебаченні, у школах та дошкільних закладах щодо негативного впливу поліетилену та екологічних альтернативах.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

У зв’язку з тим, що Ваша петиція «Щодо обмеження використання
поліетилену в Конотопі» протягом 90 днів не набрала необхідної кількості
голосів на її підтримку, відповідно до ст.23 1 Закону України «Про звернення
громадян», вона буде розглянута у виконавчому комітеті міської ради як
колективне звернення громадян.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 21 липня петицію підписали 140 осіб з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Конотопська зоозахисна організація "Друзі тварин"

Дата створення:

2 липня 2019 р.