Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Припинення будівництва вишки "Водафон" по проспекту Миру, 29, поблизу заправки "Окко"та неподалік від залізничного мосту.

На території парковки по пр.Миру,29, яка належить ТОВ "Тема", представництво Сумського відділення стільникової мережі "Водафон"планують розмістити свою вишку. Мешканці прилеглих територій проти даного будівництва, оскільки не були поінформовані про те,що базова станція законна і не зашкодить здоров’ю. Поблизу імовірного місця встановлення знаходиться заправка "ОККО" та високовольтна лінія Укрзалізниці. Просимо розглянути питання щодо припинення будівництва вишки "Водафон" по проспекту Миру, 29 та прийняти всі міри, відповідно до чинного законодавства, з попередження шкідливого впливу небезпечних факторів на життя і здоров’я мешканців прилеглих будинків.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Ваша електронна петиція з питання «Припинення будівництва вишки "Водафон" по проспекту Миру, 29, поблизу заправки "Окко"та неподалік від залізничного мосту» набрала необхідну кількість підписів, тому буде розглянута в строки передбачені статтею 23.1 Закону України «Про звернення громадян», якою передбачено, що розгляд електронної петиції здійснюється невідкладно, але не пізніше 10 робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.
Про прийняте рішення по розгляду електронної петиції Вас буде проінформовано у терміни передбачені чинним законодавством.
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 200 осіб з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Волік Валентина Іванівна

Початок збору підписів:

18 жовтня 2019 р.

Відповідь дана:

4 листопада 2019 р.