Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Створення міського гідропарку "Єзуч"

Люди старшого покоління ще памятають ті часи - коли в річці Єзуз (район Загребелля) можна було купатись, а на її берігах чудово відпочивати. Поруч було футбольне поле, волейбольна площадка та стояла вишка для стрибків в воду, які не пустували. На жаль - ті часи в минулому. Річка гине на очах, спортивні майданчики заросли бур’янами, а влада наче б то і не помічає.
Прошу почистити русло річки, укріпити береги, розчистити від хащів острів, прибрати прилеглу до річки територію, відновити спортивні майданчики та піщавні пляжі, підсвітити дані ділянки увечері та вночі, встановити лавки для відпочинку, організувати відеонагляд.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Дякуємо, що Ви підтримали ініціативу Команди Свободівців, яка була озвучена під час передвиборчих перегонів до Конотопської міської ради 2020 року.
Електронна петиція з питання «Створення міського гідропарку «Єзуч» набрала необхідну кількість підписів, тому буде розглянута в строки передбачені статтею 23/1 Закону України «Про звернення громадян», якою передбачено, що розгляд електронної петиції здійснюється невідкладно, але не пізніше 10 робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.
Про прийняте рішення по розгляду електронної петиції Вас буде проінформовано у терміни передбачені законодавством.
Сподіваємося, що ідея буде втілена в життя!
P.S. Прохання не допускати в подальшому руйнації екосистеми річки Єзуч на кшталт того, що було зроблено під час «будівництва» доріжки до пішохідного місточка на Загребеллі цієї осені.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 210 осіб з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Максименко Владимир Николаевич

Початок збору підписів:

30 грудня 2020 р.

Відповідь дана:

22 березня 2021 р.