Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Розблокувати всіх містян, котрі заблоковані на офіційних сторінках в фейсбуці Конотопської міської ради та міського голови

Петиція до Конотопської міської ради та міського голови Артема Юрійовича Семеніхіна

Ми, мешканці міста Конотопа, звертаємося до міської ради та міського голови з вимогою:

- Розблокувати всіх громадян, які були заблоковані на офіційних сторінках міської ради та міського голови у соціальних мережах.

- Зупинити практику очищення коментарів під дописами на офіційних сторінках міської ради та міського голови.

Ми вважаємо, що такі дії міської влади обмежують свободу слова громадян. Кожен має право висловлювати свою думку, навіть якщо вона не збігається з думкою міської влади. Місцева влада повинна бути відкритою для критики та діалогу з громадянами.

Крім того, очищення коментарів під дописами не дозволяє людям обговорювати важливі для міста питання. Це порушує право громадян на отримання інформації та участь у прийнятті рішень, які стосуються їхнього життя. Очищення коментарів під дописами може призвести до поширення дезінформації та маніпуляцій громадською думкою.

Ми вимагаємо, щоб міська влада дотримувалася принципів відкритості та прозорості. Ми хочемо, щоб у нас була можливість висловлювати свою думку щодо роботи міської влади та впливати на її рішення.

Блокуючи містян на офіційних ресурсах та очищуючи їхні коментарі, дії міської влади, на нашу думку, суперечать 34 статті Конституції України щодо свободи слова. Також, нам здається, що такі дії суворо порушують Закон України "Про інформацію", стаття 28.

Аргумент щодо ботів не може розглядатися серйозно, адже не існує жодного врегульованого законодавством порядку визначення ботів, а тому тема стає спекулятивною і такою, що не можна перевірити.

Посилання на сторінки, на яких вимагається розблокувати вже заблоковані акаунти та не блокувати нікого в майбутньому:
1) Акаунт Конотопської міської ради: https://www.facebook.com/people/%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%BF%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0-%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B0/100067762600583/
2) Акаунт міського голови Артема Юрійовича Семеніхіна: https://www.facebook.com/Semenikhin/

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

У зв’язку з тим, що Ваша петиція «Розблокувати всіх містян, котрі заблоковані на офіційних сторінках в фейсбуці Конотопської міської ради та міського голови» протягом 90 днів не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, відповідно до ст. 231 Закону України "Про звернення громадян", вона буде розглянута у виконавчому комітеті міської ради як колективне звернення громадян.

Категорія

ІНШІ

Станом на 21 липня петицію підписали 14 осіб з 200 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Вернидуб Павло Романович

Дата створення:

8 грудня 2023 р.