Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Облаштування тротуару по вул. Благовісна до СШ №2

Тротуар по вулиці Благовісна від перехрестя вулиці П.Чубинського до школи №2 взагалі відсутній. Діти ходять до школи по проїжджій частині вулиці, тверде покриття якої знаходиться у аварійному стані, що призводить до ускладненого руху автотранспорту, тому різко зростає небезпека для учасників руху, зокрема, пішоходів, а особливо, за відсутності освітлення - у вечірній і нічний час. Просимо облаштувати тротуар на вулиці Благовісна до школи № 2, та забезпечити його освітлення у темну пору доби!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Ваша Петиція не розглянута, в зв’язку з тим, що в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 29 лютого петицію підписали 11 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ГО "Проти Корупції"

Дата створення:

2 вересня 2016 р.