Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 297 громад!

«Про створення робочої групи з питань розробки та впровадження концепції інформаційної екосистеми «Корсунь - Цифрова Громада» в Корсунь-Шевченківській об’єднаній територіальній громаді»


«Про створення робочої групи з питань розробки та впровадження
концепції інформаційної екосистеми «Корсунь - Цифрова Громада» в Корсунь-Шевченківській об’єднаній територіальній громаді»

Ми живемо в час, коли електронні технології можуть розв'язувати комплексні проблеми мешканців громади та змінювати якість і комфорт життя громадян. Корсунь-Шевченківська ОТГ має бути в тренді інновацій та готовою до цифрових технологій, що сьогодні визначені на рівні державних політик.
“Корсунь - Цифрова Громада” інформаційна екосистема, яка об'єднує громаду, бізнес та владу застосовує сучасні технології, підходи та рішення, задля підвищення якості і комфорту життя мешканців громади, задоволення їх потреб, покращення комунікацій та рівня безпеки, ефективну інтеграцію та раціональне споживання ресурсів, перетворення Корсунь-Шевченківської громади на цифрову та прогресивну громаду.
Ми ГО «Проти Корупції» започатковуємо ініціативу зі створення інформаційної екосистеми «Корсунь - Цифрова Громада», яка має на меті об’єднати мешканців громади, бізнес та міську владу задля побудови системи муніципального управління з використанням сучасних інформаційних технологій, розвитку розумної міської інфраструктури, використання сучасних систем управління даними та запровадження он-лайн сервісів, беручи до уваги Концепцію розвитку електронного урядування в Україні, схвалену розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2017 р. № 649-р, Концепцію розвитку електронної демократії в Україні, схвалену розпорядженням Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2017 р. № 797р.
Саме тому, просимо мешканців громади долучитись до проблеми та підтримати петицію.

Категорія

ЕКОНОМІКА ТА ФІНАНСИ

Станом на 4 червня петицію підписали 9 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Шевченко Ігор Володимирович

Дата створення:

23 червня 2021 р.