Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 335 громад!

Заміна паркану навколо Школи N22 ім. Крупченка

Вважаю необхідним провести негайну заміну паркану навколо Школи N22 ім. Крупченка через його аварійний стан та загрозу здоров'ю дітей, які там навчаються. Багатокілограмові секції тримаються на іржавих дротах. Школа розташована на центральній вулиці Двірцевій, тому такий паркан шкодить іміджу як самого міста, так і місцевої влади, яка вже багато років не помічає цей жах.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідь виконавчого комітету Краматорської міської ради на електронну петицію № 1289 (КО-1238-1-7 від 16.03.2021) «Заміна паркану навколо школи № 22 ім. Крупченка», розміщену на веб-сайті Єдиної системи місцевих петицій від 18.02.2021 громадянином Бунтовським С.Г.
Шановний Сергію Георгійовичу!
Виконавчий комітет Краматорської міської ради розглянув Вашу підтриману петицію від 16.03.2021 року та повідомляє. Управлінням освіти підготовлено та розміщено на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради https://krm.gov.ua
відповідний проект рішення Краматорської міської ради та буде запропонований на розгляд сесії міської ради відповідно до вимог Регламенту Краматорської міської ради.

Заступник міського голови
С.В. Смирнов
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 320 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Бунтовський Сергій Георгійович

Початок збору підписів:

18 лютого 2021 р.

Відповідь дана:

2 квітня 2021 р.