Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Про збереження статуcу сільського та І-ІІ ступенів за Дмитрівським ЗЗСО І-ІІІ ступенів №29 Краматорської міської ради Донецької області, враховуючи тип сільської місцевості.

Батьківська спільнота, мешканці села Дмитрівка, колектив закладу освіти звертаються з проханням зберегти за Дмитрівським ЗЗСО І-ІІІ ступенів №29 Краматорської міської ради Донецької області статусу сільського закладу загальної середньої освіти та І-ІІ ступенів, враховуючи тип сільської місцевості.
Сільська школа — це не тільки освітній заклад, а й центр культурного життя, гарант розвитку села й держави. Навколо неї формується специфічне середовище, що відображає сімейні традиції, родинні стосунки, способи ведення сільського господарства тощо. Школа також живе проблемами громади і водночас перебуває під її постійним впливом. Ігнорувати цей фактор — означає завдати непоправної шкоди селу та його майбутньому.
НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ, НЕ СТІЙТЕ ОСТОРОНЬ НАШОЇ СПІЛЬНОЇ ПРОБЛЕМИ.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідь виконавчого комітету Краматорської міської ради на електронну петицію № 1320 (КО-2115-1-7 від 26.05.2021) «Про збереження статусу сільського та І-ІІ ступенів за Дмитрівським ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 29 Краматорської міської ради Донецької області, враховуючи тип сільської місцевості», розміщену на веб-сайті Єдиної системи місцевих петицій від 24.05.2021 громадянином Скочко С.Л.
Шановний Сергію Леонідовичу!
Виконавчий комітет Краматорської міської ради розглянув Вашу підтриману петицію від 26.05.2021 року та повідомляє. Управлінням освіти підготовлено та розміщено на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради https://krm.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/proekt_resh_03.06.21_14.pdf відповідний проект рішення Краматорської міської ради та буде запропонований на розгляд сесії міської ради відповідно до вимог Регламенту Краматорської міської ради.

Заступник міського голови
О.Г. Катальнікова
Додаток до рішення

Категорія

ОСВІТА

Петицію підписали 269 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Скочко Сергей Леонидович

Початок збору підписів:

17 травня 2021 р.

Відповідь дана:

4 червня 2021 р.