Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 284 громади!

Захист ДКіТ НКМЗ і Площі Миру від вандалів

Площа Миру і ДКіТ НКМЗ є одними із символів Краматорська, однак ні для кого не є секретом, що вечорами там, особливо "під колонами" ДК, збираються компанії молодих людей сумнівного рівня культури, що випливає в акти вандалізму, наслідки яких залишаються досить на довго. Думаю, що більшості містян не приємно бачити автографи молодих людей, які думають, що у них достатній рівень художньої майстерності. Також написи на колонах ДКіТ НКМЗ із символами анархічного руху, та, сподіваюся, із самокритичними хештегами #мразь, наврядчи позитивно відбиваються на іміджі іміста.
Цією петицією пропоную міській владі посприяти вирішеню існуючої проблеми із місцевими вандалами. І в свою чергу пропоную декілька можливих кроків для подолання проблеми:

-Сприяти зафарбуванню наслідків "творчості" описаних персонажів.
-Посилити патрулювання территорії навколо Площи Миру і ДКіТ НКМЗ.
-Встановити камери для можливості цілодобового спостереження,в тому числі і звичайними громадянами, за місцями, які більше всього можуть постраждати.
-Встановити у місці кубічні металеві конструкції, які не будуть сильно виділятися із загального стилю Краматорська, де фанати стріт-арту змогли би реалізувати свій потенціал не завдаючи шкоди.

Боротьба за приємний вигляд міста це благородна справа і матиме лише позитивні наслідки.

З повагою!

Категорія

ОХОРОНА ПРАВОПОРЯДКУ

Станом на 27 березня петицію підписали 152 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Семак Артур Віталійович

Дата створення:

20 травня 2021 р.