Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 309 громад!

Про збереження статусу І-ІІІ ступенів Краматорського ліцею №4 "Успіх" до 2024 року

Шановний Голова та депутати Краматорської міської ради!
Батьки майбутніх першокласників Краматорського ліцею І-ІІІ ступенів "Успіх" просять залишити йому цей статус ще на 4 роки.
Для своїх дітей ми цілеспрямовано обрали саме цю школу, то чому тепер за кілька місяців до початку навчального року нам потрібно переходити до іншої? Тим паче, вона абсолютно не підготовлена до прийому ще чотирьох початкових класів з чисельнистю кожного 30 дітей(!).
В тих класах, де, начебто, планується розмістити наших дітей, ще навіть не розпочато ремонт. Зважаючи на сьогоденні темпи будівництва та ремонту навіть приорітетних об'єктів нашого міста, не хочеться загадувати, коли буде закінчено ремонт. То де ж нашім дітям взагалі займатися?
Беручи до уваги все вищенаведене, а також той факт, що багатьом нашим дітям доведеться самотужки долати чималу відстань до школи та від неї додому, переходити бульвар Краматорський, який має впродовж всього дня дуже насичений трафік дорожнього руху, просимо вас дослухатись до батьків та підти нам назустріч.
Адже діти - це наше майбутнє!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідь виконавчого комітету Краматорської міської ради на електронну петицію № 1323 (КО-2116-1-7 від 26.05.2021) «Про збереження статусу І-ІІІ ступенів Краматорського ліцею № 4 «Успіх» до 2024 року», розміщену на веб-сайті Єдиної системи місцевих петицій від 24.05.2021 громадянкою Пантюшенко Г.А.
Шановна Ганно Анатоліївно!
Виконавчий комітет Краматорської міської ради розглянув Вашу підтриману петицію від 26.05.2021 року та повідомляє. Управлінням освіти підготовлено та розміщено на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради https://krm.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/proekt_resh_03.06.21_16.pdf відповідний проект рішення Краматорської міської ради та буде запропонований на розгляд сесії міської ради відповідно до вимог Регламенту Краматорської міської ради.

Заступник міського голови
О.Г. Катальнікова
Додаток до рішення

Категорія

ОСВІТА

Петицію підписали 273 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Ран Анна Ивановна

Початок збору підписів:

24 травня 2021 р.

Відповідь дана:

4 червня 2021 р.