Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 381 громадa!

Про збереження статусу Початкової школи+Гімназії+Ліцей Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 Краматорської міської ради Донецької області

Про збереження набору учнів до перших класів на 2021 навчальний рік в Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 Краматорської міської ради Донецької області
Шановний пане голово, Олександре Васильовичу, та депутати Краматорської міської ради!
Батьки майбутніх першокласників, а також батьки дітей, які навчаються в Краматорській загальноосвітній школи І-ІІІ ступенів № 16, звертаються з проханням залишити набір учнів до перших класів на 2021 навчальний рік до освітньої програми НУШ та "Інтелекту України" з подальшим навчанням та переходом до середньої ланки освіти (Гімназії) в нашому закладі. Неодноразово наші батьки зверталися до Управління освіти, писали листи зі зверненням щодо надання можливості продовжити набір першокласників. Але на наші прохання не звернули уваги.
В нашому закладі освіти:
- проведений капітальний ремонт;
- замінені вікна та двері;
- утепленні фасади та покрівлі;
- належно підготовлені молодші класи для набору першокласників;
- сильний, стабільний, професіональний педагогічний склад вчителів;
- кваліфікаційна підготовка вчителів до профільного набору в «Інтелект України» (маємо відзначити успішність даного напрямку – відгуки, рівень знань та збільшення кількості в наборі учнів).
Просимо даний напрямок залишити і розвивати як індивідуальність і профільність нашого освітнього закладу.
Школа стала дуже теплою та комфортною. Малечі та педагогічному составу затишно та приємно працювати. Силами батьків класи відремонтовані, придбані дидактичні матеріали, телевізори, частково дошки та інше.
Ми ознайомились із станом закладу освіти Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10, в яку згідно "Плану заходів з трансформування мережі закладів загальної середньої освіти на 2021-2024 роки рішення Краматорської міської ради" ми повинні перевести наших першокласників. Школа дуже холодна, не утеплена, класи потребують ремонту.
Беручи до уваги План перспективного розвитку міста, а саме - будівництво обласної багатопрофільної лікарні та будівництво нового житла у мікрорайоні Лазурний, населення, а відповідно і кількість дітей, мікрорайону значно збільшиться, що призведе до нагальної потреби в освітній ланці "Початкова школа", яку одна школа задовольнити не зможе.
Просимо переглянути рішення і дати можливість нашому закладу проводити набір учнів до перших класів на 2021 рік і наступні роки та ухвалити рішення про надання Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 статусу "Початкова школа+Гімназія+Ліцей", як опорну школу з профільним напрямом «Інтелект України».
За 30 років свого існування в школі номер 16 відбулось багато змін на краще для розвитку, освіти, майбутнього наших дітей. Будь ласка, допоможіть підтримати її успішні кроки.
Просимо дослухатись до батьків та бути почутими, і піти нам на зустріч.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідь виконавчого комітету Краматорської міської ради на електронну петицію № 1326 (КО-2359-1-7 від 14.06.2021) «Про збереження статусу Початкової школи+Гімназії+Ліцей Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 16 Краматорської міської ради Донецької області», розміщену на веб-сайті Єдиної системи місцевих петицій від 27.05.2021 громадянкою Бутко Н.С.
Шановна Наталіє Сергіївно!
Виконавчий комітет Краматорської міської ради розглянув Вашу підтриману петицію від 11.05.2021 року та повідомляє. Управлінням освіти підготовлено та розміщено на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради https://krm.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/proekt_resh_25.06.21_1.pdf відповідний проект рішення Краматорської міської ради та буде запропонований на розгляд сесії міської ради відповідно до вимог Регламенту Краматорської міської ради.

Заступник міського голови
О.Г. Катальнікова
Додаток до рішення

Категорія

ОСВІТА

Петицію підписали 253 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Бутко Наталья Сергеевна

Початок збору підписів:

27 травня 2021 р.

Відповідь дана:

1 липня 2021 р.