Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Про збереження та розміщення початкової ланки у будівлі Краматорської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 25

Пане Голово! Панове депутати Краматорської міської ради!
Ми,колектив батьків Краматорської ЗОШ І-ІІІ ступенів з профільним навчанням № 25 Краматорської міської ради вкрай стурбовані ситуацією, що склалася у зв'язку з переміщенням початкових класів у приміщення ЗОШ № 24 .
Обираючи для своїх дітей Краматорську ЗОШ І-ІІІ ступенів № 25 ми керувалися її безпечним місцем розташування (розміщення в глибині кварталу) та розраховували на те, що початкову освіту наші діти будуть здобувати саме в приміщенні цієї школі,де є всі умови для здобуття освіти згідно ідеї та концепції НУШ.
З урахуванням вимог діючого законодавства у галузі освіти в цілому, та загальної освіти зокрема, заклади освіти повинні мати сучасну матеріально-технічну і навчально-методичну базу, мають забезпечувати безпечні та нешкідливі умови навчання, режим роботи, умови для фізичного розвитку та зміцнення здоров'я, формувати гігієнічні навички та засади здорового способу життя учнів (вихованців).
Водночас, запропоновані для наших дітей умови у Краматорської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24 не відповідають цим вимогам: приміщення школи та пришкільна територія потребує капітального ремонту і модернизації для створення комфортного безпечного середовища саме для малечі. Кабінети, дитячі вбиральні не пристосовані для дітей початкової школи.Режим харчування буде порушено ,бо їдальня має невеличкі розміри, і не будуть надані вчасно сніданки під час першої і другої перерви.В разі збільшення перерв ,буде порушено режим навантаження малюків. Гарячої води в школі немає. На територій цієї школи спортивний майданчик перебуває у жалюгідному стані. Відсутність огорожі,перетин небезпечного перехрестя із насиченим трафіком руху ставить під загрозу здоров'я та життя наших дітей.
З урахуванням термінів проведення тендерних процедур, закупівлі товарів, робіт та послуг, та власне проведення робіт капітального характеру приміщення ЗОШ №24 та пришкільної території,встановлення світлофорів, виникає питання щодо строків створення цих умов.
Враховуючи зазначене, просимо залишити початкову школу у будівлі Краматорської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 25,яка повністю задовольняє вимогам для комфортного і безпечного навчання дітей початкової ланки.

Колектив батьків ЗОШ № 25

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідь виконавчого комітету Краматорської міської ради на електронну петицію № 1328 (КО-2555-3-7 від 01.07.2021) «Про збереження та розміщення початкової ланки у будівлі Краматорської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 25», розміщену на веб-сайті Єдиної системи місцевих петицій від 01.06.2021 громадянка Воронкова А.Є.
Шановна Анастасіє Євгенівно!
Виконавчий комітет Краматорської міської ради розглянув Вашу підтриману петицію та повідомляє. Управлінням освіти підготовлено та розміщено на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради https://krm.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/proekt_resh_06.07.21_2.pdf відповідний проект рішення Краматорської міської ради та буде запропонований на розгляд сесії міської ради відповідно до вимог Регламенту Краматорської міської ради.

Заступник міського голови
О.Г. Катальнікова
Додаток до рішення

Категорія

ОСВІТА

Петицію підписали 254 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Воронкова Анастасія Євгенівна

Початок збору підписів:

1 червня 2021 р.

Відповідь дана:

7 липня 2021 р.