Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Вимагаємо СКАСУВАННЯ трансформації Ліцею №4 «Успіх» як такої, що завдає шкоди якості освіти та створює НЕБЕЗПЕКУ ДЛЯ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я УЧНІВ

Ми, батьки, рідні та близькі учнів Ліцею № 4 "Успіх" Краматорської міської ради ВВАЖАЄМО ШКІДЛИВОЮ ТА НЕБЕЗПЕЧНОЮ трансформацію ліцею у заклад початкової школи і гімназії без ліцею (про що прийнято рішення на сесії) з наступних причин.

1. Ліцей №4 «Успіх» є одним з передових закладів загальної середньої освіти в м. Краматорськ та на протязі багатьох років знаходиться в першій п'ятірці за результатами ЗНО, олімпіад з навчальних предметів і т. ін. Щорічно близько 50 учнів ліцею стають переможцями міських та близько 10 – обласних олімпіад, є призери всеукраїнських олімпіад. За цим показником заклад займає третє місце в Краматорську.

Цей факт є результатом професійної, злагодженої та взаємопов´язаної роботи вчителів усіх ланок навчання – від початкової школи до випускних класів. Запропонована трансформація навчального закладу знищить комплексний ефект через руйнацію взаємодії викладачів.

2. В ЗЗСО№4 забезпечене поглиблене вивчення іноземних мов, математики та інших предметів, застосовуються передові методики навчання, STEM-освіта, дистанційне навчання на власній платформі.

Виключення з навчального процесу початкових або випускних класів зведе нанівець багаторічну продуктивну роботу вчителів та учнів у цьому напрямку

3. Налагоджене партнерство з багатьма містами України, серед них Київ, Львів, Одеса, Миколаїв, Кропивницький, Полтава, Харків. Досвід роботи навчального закладу був представлений на міжнародних форумах в Канаді, Фінляндії, Нідерландах, Литві.

Запланована трансформація зведе нанівець та деморалізує склад вчителів через втрату результатів наполегливої та інтенсивної роботи

4. На протязі минулих років в ліцеї виконаний капітальний ремонт та облаштовані лінгафонні кабінети, предметні класи з фізики, хімії та інші, навчальний процес забезпечено відповідними методичними матеріалами. Загалом витрачено понад 25 млн. грн.

Перенесення старших класів до іншої школи пов´язане із значними додатковими фінансовими втратами та зайвими непродуктивними зусиллями з боку викладачів. З іншого боку, частина витрат на модернізацію в наслідок реорганізації стане безглуздою та викличе необхідність непродуктивних додаткових витрат.

5. В школі навчається близько 1100 учнів, вона розташована в центрі житлового масиву та оточена автомобільними дорогами із напруженим рухом. Учні набрані за територіальним принципом щоб забезпечити безпеку для життя та здоров´я дітей під час відвідування школи в основний час навчання та для навчання на додаткових заняттях та кружках

Перенесення як початкових, так і старших класів до інших шкіл викличе необхідність перетину автомобільних шляхів дітьми щоденно, в тому числі при погіршених природних умовах: зимою під час ожеледиці, під час дощу, при недостатньому освітленні, тощо. Цей факт пов´язаний з суттєвим РИЗИКОМ ДЛЯ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ'Я наших дітей.

Таким чином, вважаємо необхідним та наполегливо вимагаємо забезпечити збереження основних показників Ліцею №4 «Успіх» – безпеки та якості освіти, ЗАЛИШИТИ СТАТУС "Гімназія-ліцей" та ЗБЕРЕГТИ як окрему юридичну особу початкову школу

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідь виконавчого комітету Краматорської міської ради на електронну петицію № 1336 (КО-2453-3-7 від 23.06.2021) «Вимагаємо СКАСУВАННЯ трансформації Ліцею №4 «Успіх» як такої, що завдає шкоди якості освіти та створює НЕБЕЗПЕКУ ДЛЯ ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я УЧНІВ», розміщену на веб-сайті Єдиної системи місцевих петицій від 15.06.2021 громадянином Ткаченко А.О.
Шановний Андрію Олександровичу!
Виконавчий комітет Краматорської міської ради розглянув Вашу підтриману петицію від 23.06.2021 року та повідомляє. Управлінням освіти підготовлено та розміщено на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради https://krm.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/proekt_resh_29.06.21_1.pdf відповідний проект рішення Краматорської міської ради та буде запропонований на розгляд сесії міської ради відповідно до вимог Регламенту Краматорської міської ради.

Заступник міського голови
О.Г. Катальнікова
Додаток до рішення

Категорія

ОСВІТА

Петицію підписали 261 особа з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Ткаченко Андрій Олександрович

Початок збору підписів:

23 червня 2021 р.

Відповідь дана:

1 липня 2021 р.