Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 381 громадa!

Виділіть гроші на капітальний ремонт даху і ситеми водовідведення школи №9 Краматорська

Краматорська загальноосвітня школа №9 потребує негайного капітального ремонту даху, системи водовідведення та каналізаційної труби!


За словами директора школи, конструкція даху і несправність системи водовідведення призводить до того, що під час дощів школу заливає водою вже до першого поверху. Наслідком цього є пліснява, грибок на стінах та стелі в класах і актовій залі, що є загрозою для життя та здоров'я всіх учасників освітнього процесу. Також постає питання залиття вже відремонтованих частин школи та нормального електропостачання, пожежної безпеки.

Окремою є проблема аварійного стану системи каналізації, що також загрожує початку освітнього процесу у новому навчальному році для 600-700 учнів.


Я прошу виділити з міського бюджету гроші на проектно-кошторисну документацію та капітальний ремонт даху, каналізаційної труби та системи водовідведення у ЗОШ№9.


Бюджетні кошти можуть бути виділені якнайскоріше шляхом перерозподілу, шляхом користування не витрачених бюджетних коштів на кінець кожного кварталу, окрім того - завдяки роботі відділу інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідь виконавчого комітету Краматорської міської ради на електронну петицію № 1337 (КО-2454-1-7 від 23.06.2021) «Виділіть гроші на капітальний ремонт даху і ситеми водовідведення школи №9 Краматорська», розміщену на веб-сайті Єдиної системи місцевих петицій від 17.06.2021 громадянкою Ладикою Я.М.
Шановна Яно Миколаївно!
Виконавчий комітет Краматорської міської ради розглянув Вашу підтриману петицію та повідомляє. Управлінням освіти підготовлено та розміщено на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради https://krm.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/proekt_resh_08.07.21_4.pdf відповідний проект рішення Краматорської міської ради та буде запропонований на розгляд сесії міської ради відповідно до вимог Регламенту Краматорської міської ради.

Керуючий справами
І.О. Славинська
Додаток до рішення

Категорія

ОСВІТА

Петицію підписали 258 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Ладика Яна Миколаївна

Початок збору підписів:

17 червня 2021 р.

Відповідь дана:

9 липня 2021 р.