Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Переміщення велодоріжок на пішохідні тротуари поза межами дорожнього полотна (вул. Я.Мудрого/ вул. Дружби)

Останні роки в Краматорську значно збільшилась кількість авто, в наслідок чого спостерігається високий трафік, недостача місць для паркування.

Дороги Краматорська не були розраховані на таку ситуацію. Відведення місця для велодоріжок в межах дорожнього полотна приведе до ліквідації однієї з двох смуг руху в одному напрямку, в наслідок чого будуть спостерігатися затори, підвищення небезпеки для велосипедистів, а також для самих автомобілістів.

Також потрібно наголосити на проблему із не знанням правил дорожнього руху велосипедистами.

Відведення місця для велодоріжок в межах пішохідних тротуарів підвищить безпеку велосипедистів та не буде створювати незручність для участників дорожнього руху.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідь виконавчого комітету Краматорської міської ради на електронну петицію № 1364 (КО-3825-5-7 від 05.10.2021) «Переміщення велодоріжок на пішохідні тротуари поза межами дорожнього полотна (вул. Я.Мудрого/ вул. Дружби)», розміщену на веб-сайті Єдиної системи місцевих петицій від 23.09.2021 громадянкою Ткаченко Оленою
Шановна пані Олено!
Виконавчий комітет Краматорської міської ради розглянув Вашу підтриману петицію та повідомляє. Управлінням житлово-комунального господарства підготовлено та буде розміщено на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради відповідний проект рішення Краматорської міської ради та буде запропонований на розгляд сесії міської ради відповідно до вимог Регламенту Краматорської міської ради.

Заступник міського голови
Андрій БЕЗСОННИЙ
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 298 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ТКАЧЕНКО ОЛЕНА ВАЛЕРІЇВНА

Початок збору підписів:

23 вересня 2021 р.

Відповідь дана:

19 жовтня 2021 р.