Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Убрать новую разметку на улицах Дружбы и Ярослава Мудрого

Начиная с 21 сентября этого года на улицах Дружбы и Ярослава Мудрого нанесена разметка, которая привела к уменьшению ширины проезжей части. Из-за этого уменьшилась пропускная способность этих улиц, при том что и до этого на них было интенсивное движение.

В комментариях представителей власти говорилось что это вынужденная мера, связанная с существующими нормами на ширину полосы.

Предлагаю:
- убрать разметку, которая привела к сокращению ширины проезжей части;
- если это необходимо, то организовать движение в три полосы по такой схеме: одна полоса для движения прямо и направо, одна полоса для поворота налево, одна полоса во встречном направлении.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідь виконавчого комітету Краматорської міської ради на електронну петицію № 1366 (КО-3957-5-7 від 18.10.2021) «Убрать новую разметку на улицах Дружбы и Ярослава Мудрого», розміщену на веб-сайті Єдиної системи місцевих петицій від 27.09.2021 громадянкою Ткаченко Оленою
Шановний пане Борисе!
Виконавчий комітет Краматорської міської ради розглянув Вашу підтриману петицію та повідомляє. Управлінням житлово-комунального господарства підготовлено та буде розміщено на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради відповідний проект рішення Краматорської міської ради та буде запропонований на розгляд сесії міської ради відповідно до вимог Регламенту Краматорської міської ради.

Заступник міського голови
Андрій БЕЗСОННИЙ
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 262 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Ткаченко Борис Ігорович

Початок збору підписів:

27 вересня 2021 р.

Відповідь дана:

23 жовтня 2021 р.