Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Покращити умови прийому в дитячому ізоляторі ДТМО

Проблема: зараз хворим діткам із температурою соцміста на перший прийом до лікаря можна потрапити лише через ізолятор. А умови прийому жахливі та антигуманні. Прийом здійснюється по живій черзі. Свою чергу доводиться чекати кілька годин!!! (Особисто я чекала дві години прийому з хворою дитиною у черзі). Нема місця де чекати. Черги бувають великі, а передбаннічок перед кімнатою ізолятору малесенькій з однією лавочкою. Тож батьки, та хворі з тепературою діти стоять на вулиці простонеба - по дощу, холоду і вітру кілька годин, чекаючи свою чергу. Це просто знущання, адже дитині з температурою буває й лежати важко, не те що стояти у таких нелюдських умовах. Сам ізолятор - жахливе приміщення зі старезним ремонтом. Це жах та знущання над дитячим населенням міста.
Прошу роздивитися організацію прийму за інших умов! у найскорший час, тому що діти - це найцінніший скраб, який у нас є та міська влада має додати всіх зусиль для забезпечення нормальних людських умов для дітей. Шукайте альтернативу, долучайте спеціалістів, це суто організаційне питання, яке можна вирішити за годину! Покажіть хороший приклад піклування та турботи про дитяче населення міста.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідь виконавчого комітету Краматорської міської ради на електронну петицію № 1377 (КО-4387-3-7 від 17.11.2021) «Покращити умови прийому в дитячому ізоляторі ДТМО», розміщену на веб-сайті Єдиної системи місцевих петицій від 11.11.2021 громадянкою Трояновською Світланою
Шановна пані Світлано!
Виконавчий комітет Краматорської міської ради розглянув Вашу підтриману петицію та повідомляє. Відділом охорони здоров’я підготовлено та розміщено на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради https://krm.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/proekt_resh_26.11.21_1.pdf відповідний проект рішення Краматорської міської ради та буде запропонований на розгляд сесії міської ради відповідно до вимог Регламенту Краматорської міської ради.

Заступник міського голови
Олена КАТАЛЬНІКОВА
Додаток до рішення

Категорія

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Петицію підписали 261 особа з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Трояновська Світлана Вікторівна

Початок збору підписів:

11 листопада 2021 р.

Відповідь дана:

29 листопада 2021 р.