Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Залишити у м. Краматорськ маршрут троллейбусів 8а і 8б (м-н Лазурний - ЕМСС).

Залишити у м. Краматорськ маршрут троллейбусів 8а і 8б (м-н Лазурний - ЕМСС).

В оновленому проекті маршрутів міського транспорту хочуть відмінити троллейбуси №8а,8б , який нещодавно тільки почав працювати.
Відтоді багатьом мешканцям м-ну Лазурний стало зручно  діставатися до місць роботи - ЕМСС, КЗВВ, міська лікарня 2. Також мешканцям міста, які живуть у районі магазина Бум теж довподоби стали ці маршрути. Багато працівників міської лікарні 2 дістається до своїх робочих місць цими маршрутами.
Це єдиний маршрут в місті, який сполучає м-н Лазурний та заводи КЗВВ та ЕМСС, до того ж це екологічний транспорт.
Тролейбуси с автономним ходом були придбані,щоб з'єднати цей напрямок, де немає електричних ліній живлення тролейбусів. Чому ж зараз треба скасовувати маршрут, яким у часи пік користується багато людей?
Як най менше маршрут троллейбусів 8а і 8б має працювати у години пік та доставляти мешканців міста до роботи і до дому з роботи.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідь виконавчого комітету Краматорської міської ради на електронну петицію № 1382 (КО-4820-5-7 від 22.12.2021) «Залишити у м. Краматорськ маршрут троллейбусів 8а і 8б (м-н Лазурний - ЕМСС)», розміщену на веб-сайті Єдиної системи місцевих петицій від 02.12.2021 громадянкою Сєчиною Оксаною
Шановна пані Оксано!
Виконавчий комітет Краматорської міської ради розглянув Вашу підтриману петицію та повідомляє. Управлінням житлово-комунального господарства підготовлено та розміщено на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради, відповідний проект рішення Краматорської міської ради та буде запропонований на розгляд сесії міської ради відповідно до вимог Регламенту Краматорської міської ради.

Заступник міського голови
Андрій БЕЗСОННИЙ
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 268 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Сєчина Оксана Олександрівна

Початок збору підписів:

2 грудня 2021 р.

Відповідь дана:

30 грудня 2021 р.