Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Відшкодування витрат насенню за неякісну питну воду

Згідно санітарним нормам, питна вода для населення повинна бути прозорою та не мати різкого та відчутного запаху або присмаку. Вже декілька тижнів мешканці міста відчувають, що вода смердить. Оскільки вже є інформація в відкритих джерелах про те, що воду яку подає "Краматорський водоканал" мешканцям міста, не рекомендують пити та готовути їжу, то така вода вже не відноситься до питної, а належить до технічної. Крім того, ніякої альтернативи жителям міста, де брати питну воду - не надають. А це означає, що кожен за свію кошти повинен купувати собі воду для пиття та приготовання їжі. Одже, виходячи з того, що вода з крану не є питною, а ще й може загрожувати здоровью, та те, що жителі міста повинні купувати питну воду,то вважаю за необхідне, компенсувати жителям міста їх витрати,а саме, не брати плату за воду з крану, як за питну, з моменту початку скаржень людей. Ввести перерахунок. Змушувати платити за смердючу ліками воду, як за джерельну- це нахабство. Питна вода не повинна мати різкого запаху та присмаку і крапка.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Відповідь виконавчого комітету Краматорської міської ради на електронну петицію № 1383 (КО-4821-5-7 від 22.12.2021) «Відшкодування витрат населенню за неякісну питну воду», розміщену на веб-сайті Єдиної системи місцевих петицій від 13.12.2021 громадянкою Поволоцькою Оленою
Шановна пані Олено!
Виконавчий комітет Краматорської міської ради розглянув Вашу підтриману петицію та повідомляє. Управлінням житлово-комунального господарства підготовлено та розміщено на офіційному веб-сайті Краматорської міської ради, відповідний проект рішення Краматорської міської ради https://krm.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/proekt_resh_31.12.21_1.pdf та буде запропонований на розгляд сесії міської ради відповідно до вимог Регламенту Краматорської міської ради.

Заступник міського голови
Андрій БЕЗСОННИЙ
Додаток до рішення

Категорія

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

Петицію підписали 337 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Поволоцька Олена МиколаЇвна

Початок збору підписів:

13 грудня 2021 р.

Відповідь дана:

4 січня 2022 р.